Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Manapság a vékonyság egy...

Manapság a vékonyság egy férfi esetében valóban igénytelenségre vall, vagy ne foglalkozzak vele?

Figyelt kérdés

Bár többnyire a k____ák igénylik azt hogy "izmos legyen a pasi" azt vettem észre a normális gondolkodásúak nem foglalkoznak vele, legyen jó arca, passzoljon az ízlés, ne legyen stílustalan, szóval ennyi.


Mindig figyelem az utcán, bevásárlóközpontokban, hogy kik és hogyan tekintenek rám.

Ilyen ruhákat hordok, és a fizikumom hasonló mint az övék.

[link]



Szerintem aki összességében megnyerő egy csajnál, akivel ráadásul kölcsönös a szimpátia is, totál mindegy hogy 65kg szálkásan az a srác vagy egy golyó vállú 100kg-os valaki.


2019. aug. 31. 20:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
79%
Az en parom 56 kg es egyaltalan nem igenytelen, sot. Van akinek ilyen az alkata, vagy alulmukodik a pajzsmirigye. En a kis vekonyka paromat nagyon szeretem mert irto jo aludni vele at birom fogni rendesen a kis sovany malackamat <3 ugyhogy ne a kulso erdekeljen, a srac ettol meg lehet igenyes, jofej :)
2019. aug. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
50%
Nem tudom. Én férfiként az vettem észre, hogy ma aki vékony alkat és nem kigyúrt hegyomlás, az kb nem ember a nők szemében.
2019. aug. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
81%

"Én férfiként az vettem észre, hogy ma aki vékony alkat és nem kigyúrt hegyomlás, az kb nem ember a nők szemében."

Azért látod így, mert csak az ilyen nőket veszed nőszámba. Kicsit tágítsd a látóköröket, akkor majd észreveszed, hogy vannak másmilyen gondolkodású nők is.

2019. aug. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
51%
Hát nem hiszem. A könyvmoly/túrázós/kicsit "nerdy" lányokat szeretem.
2019. aug. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem elég szűk kör ez így, van még mit tágítani rajta...
2019. aug. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
A testalkattal nincs gond, de ez az öltözködési stílus kizáró ok. Nálam legalábbis.
2019. aug. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Ha vékony vagy hát vekony vagy. Ugy is lehet jo pasi valaki. Az mar mas ha genetikából adódóan mondjuk nem is vagy túl diszpeldany arcra/alkatra sem a vékonyság mellett. De ugyis mindenki megtalalja a párját elobb vagy utobb. Az az öltözködés viszont baromi gaz. A roma csajoknak jon be max majd ez a stílus. Mármint ha pont igy öltözködsz mint ezek a srácok. 😂 Szamomra legalabbis, de ezt nyilvan jobban tudod nokkel valo tapasztalataid alapjan.
2019. aug. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

#7

Aki szereti a feketék zenéjét, stílusát, kezdve a raptől egészen a jazz-ig azoknak nem idegen az ilyesmi.

Tudom Magyarországon itt is cigánynak néznek ilyen öltözködéssel, külföldön meg észre sem vennének.

2019. aug. 31. 21:07
 9/19 anonim ***** válasza:

Hányszor kell még leírni, hogy a szépség mindenkinél mást jelent, ízlések és pofonok.


"Manapság a vékonyság egy férfi esetében valóban igénytelenségre vall"

Ez akkora b..romság, mint a ház. Tudod mi az igénytelenség? A 100-150 kg zsírfelesleg, a fürdetlenség, a piszkos ruha, a büdösség, a fogatlanság, a büdös szájszag.

Eléggé nagy butaságot írtál egy olyan országban, ami Európa legelhízottabb országa.


Párom 172 centihez 63-64 kg, szálkásan izmos, vékony. Régebben úszott, focizott és kondizott, ma már csak jógázik és fut.


"Bár többnyire a k____ák igénylik azt hogy "izmos legyen a pasi""

Ez is b..romság úgy ahogy van. Nem vagyok k..rva, mégis elvárom egy férfitól, hogy legyen egy egészséges izomzata, hogy ne legyen csontkollekció, hogy nehogy az egyik viharos szél elragadja, meg ne tudjon már felemelni egy nehezebb bútort.


A linkelt képeken lévő srácok alakja oké, enyhe izomzat rajtuk is van.

2019. aug. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nem érdemes ezt a témát sem túltolni.
2019. aug. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!