Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek? Kolesz...

Mi a véleményetek? Kolesz vagy Bejárás?

Figyelt kérdés
2019. okt. 11. 06:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Távolságtól és közlekedési lehetőségektől függ.

Esetemben bejárós. (kb napi 2 óra az utazási idő (busz+séta+buszra várás))

2019. okt. 11. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%
Inkább a bejárás.
2019. okt. 11. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
Bejárás.
2019. okt. 11. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
Koli, meg akkor is ha csak egy orat kellene utazni.
2019. okt. 11. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%

Személyiség függő is.

Én pl bele haltam volna, de van egy barátom aki akarta és végül koleszos lett. Imádta. Mások meg kikeszultek a kolis élettől.

2019. okt. 11. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
52%
Én bejárás
2019. okt. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
10%
Inkább koli. H<ly~ időpontokban járnak a buszok, vonat nincs, pedig 50 km-re lakok, de nem vagyon korán fekvő és kelő. A koli nem rossz, szinte minden közel van hozzá, és csak 3 estét kell kibírnom. Ismerek olyan aki több mint 1 órát buszozik inkább, de a koli nem jön be neki.
2019. okt. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
70%

Koli. Nem kell korán kelni, nem vagy buszokhoz kötve, esti programokat lehet szervezni, bulizni is jobb. Egyetemi koleszban lehetett kérni kivel akarsz lakni, szóval ez se volt gond.

A bejárás egy csomó elcseszett idő, bár mondjuk volt mikor én is utaztam, a buszon tanultam, de ha állni kellett akkor már szívás. Nem laktam messze 25 km, de időben, majd 2 óra volt, mert a saját városomban is helyijárattal 15 perc leérni, aztán várni a távolsági buszra, 45 perc út, majd megint 20 perc helyijárat+ séta.

2019. okt. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
40%

Koli, egyértelmű, a kapcsolatépítés már középiskolában is nagyon fontos, egyetemen meg nagyon megkönnyíti a szakmai életet és a tanulmányokat is.

Lehet fintorogni a körülményekre, meg a zárkózottabb embereknek meg kell szokni azt a fajta életvitelt. De máshogy el nem érhető előnyöket jelent rövid és hosszú távon is.

Mondom ezt úgy, hogy nem voltam kolis...

2019. okt. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
74%

Voltam anno 4 hónapig kolis, utána bejárós lettem. Utazás 50 km, 1x oda, 1x vissza.

Én képtelen vagyok idegenekkel egy szobában létezni, nem tudtam aludni, nem tudtam tanulni, mindig volt valamiért átjáróház. Utáltam a közös fürdőket, a közös hűtőt, a szar kajákat, amiket magam pancsoltam össze valami rezsón.

Így 2x 1 órát utazom, tanulok vagy beszélgetek, elröppen ez az idő, utána nyugalmam van, saját ágyam, kényelmes fürdőnk, helyben a barátaim.

Persze nekem normális családom van,nem kellett menekülnöm.

2019. okt. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!