Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit tegyek? (Egyetem->kolesz)

Mit tegyek? (Egyetem->kolesz)

Figyelt kérdés
A pécsi tudományegyetemre szertnék járni, áok szakra. Van egy macskám akit imadok és szeretném magammal vinni a koleszba. Most Dombóváron lakok, szerintetek be lehet vinni a koleszba macskát? Ha nem akkor Dombóvárról nagyon nem éri meg bejárni?

2016. nov. 20. 15:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem akarok reklámozni, de hozzánk jöhetsz a cicáddal albérletbe lakni :)

Nekem is van egy! :)))))

Szóval ha úgy alakul a helyzeted, akkor majd nyugodtan felveheted velem a kapcsolatot, szívesen látunk.

2016. nov. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát még egy kicsit oddébb van csak a lelki társam és véletlenségből se szeretnék olyan városba, olyan koleszbe menni ahova nem jöhet velem. Amúgy köszi!:) Szerinted megérné a bejárás? De nem fontos hogy a pte-n tanuljak, nekem mindegy csak fogorvosi kar legyen. Akárhova elmegyek, csak állatbarát kolesz legyen.
2016. nov. 20. 16:02
 3/7 anonim válasza:
Ha teheted a pesti SZIE-re menj majd inkább orvosira,mert ott mindenki hordozhat magával bárhová egy kisállatot.
2016. nov. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A SZIE-n nincs fogorvosi kar, nagyon vicces vagy #3....


Amúgy szerintem nem érné meg bejárni,kérdező.

Hányadikos vagy?

2016. nov. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Még van időm. Nem érné meg bejárni? Régebben az egyik osztálytársam tesója vitte magával a kutyáját is. Hogy? A pte, meg a szemelveisz sem engedi az állatot. Mit tegyek?
2016. nov. 20. 18:07
 6/7 anonim válasza:
Szerintem a pte-es koleszekbe nem vihetsz állatot. Én a jakabhegyibe laktam, és bár nem foglalkoztam a témával, senkinél nem volt kisállat. Az albérlet drágább, de ha kitartó vagy, és időben elkezdesz nézelődni, akkor lehet talalni jó áron (persze vmi szocreál, nem lesz túl szép). Én ilyenbe lakok 5000 ft-al fizetek tobbet, mint a kollegiumban, es van cicam :)
2016. dec. 8. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igazából koleszt szeretnék, mert nem akarom magamat egyből a mély vízbe... A kokesz egy jó köztes lépés lenne az otthon és a nyakambaszakadazélet között.
2016. dec. 8. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!