Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is járt már így?

Más is járt már így?

Figyelt kérdés

Épp ásítottam ma, és valami furcsa véletlennek köszönhetően nyál spriccolt ki a számból, szinte sugárban



Sose tapasztaltam még ilyet



2019. okt. 12. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Többek között ezért kéne ásításkor szád elé tenni a kezed.
2019. okt. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hehe, igen :D Az asztalom lett már olyan, ilyenkor jut eszembe pókember, sose láttam egy hasonló filmet se, de azt hiszem az Állítólag sorozatba volt szó róla, hogy ha a csuklónkra nőne a cucc, akkor nekünk is menne az andalgás az épületek felett XD Ez természetes, ne izgulj :)

18f

2019. okt. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, nem is egyszer.
2019. okt. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#1: Áh, akkor ezért van ez, nem tudtam



Utánanéztem kicsit alaposabban, és gyakorlatilag a nyelv alatt van egy kis fúvóka ahonnan a szájba jut (mint valami kocsinak a motorháztetején azok a kis fekete nyílások amik a szélvédőre spriccelik a szélvédőmosót), az emberek 1%-a tudja tudatosan csinálni



Ami ha jobban belegondolok, nem is olyan kicsi arány: ezek alapján ha a 800 fős suli ahová járok, ott 8 olyan emberrel találkozhatnék össze akik az órai jobbra-balra ásítozás közben elsajátították ezt a művészetet, ezt az igazi életérzést amit ez adhat?

2019. okt. 12. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!