Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ismertek olyan embert, aki...

Ismertek olyan embert, aki Instagramon nagyon gazdagnak láttatja magát és vannak is követői a való életben pedig alig van pénze és igénytelen?

Figyelt kérdés
Vajon hány ilyen ember van?

2019. okt. 13. 13:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ismerek egy ilyen csajt. Más kocsijával, más házában, ruhájában pózolgat. Igazából meg egy undorító igénytelen kleptomániás pics@. A környéken mindenki ismeri mekkora ribizli, mégis sorban állnak nála a s@ggnyalók. Nem is értem...
2019. okt. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szóval lop?
2019. okt. 13. 21:38
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Szerintem nincs olyan ismerőse akit nem lopott még meg.
2019. okt. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja azt persze elfeljtettem írni, hogy a való életben olyan putriban laknak, ami éppen nem dől rá a fejükre. Nyilván ebből instán semmit nem mutat.
2019. okt. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azt, hogy csinálja, hogy meglop mindenkit?
2019. okt. 14. 08:37
 6/9 anonim ***** válasza:
yt-n rugós beke, alias rugós kecske
2019. okt. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerek ilyet, de most volt nemrég a neten, hogy egy csaj ezt adta be. Gazdagnak mutatta magát és mindenhova utazgatott, de albérletben élt. A tulaj sokáig nem tudott bejutni hozzá, végül betörték az ajtót és hatalmas kupi, minden a földön, rohadt a kaja, a szemét, talán még ágy se volt, stb :D Na erről meg a tulaj posztolt, ráadásul a csaj falára. :D
2019. okt. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Jujj! Hol találom a videót? Mármint mi a címe?
2019. okt. 15. 16:24
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia nagyon sok ilyen van. Szerintem viszont azzal nincs baj ha valaki szegeny es csak az elete szep pillanatait osztja meg instagrammon.


Csak az kifogasolhato ha valami olyat ami nem az ove mutat be ugy mintha az lenne, es nem vallal fel konkret dolgokat vagy onmagat.


Egyebkent meg, latni egy csomo olyan embert is aki siman lefotozza magat egy estelyiben egy tok undorito rendetlen szobaban, kirakja es ugyanugy vannak rajongoi... :D

2020. jan. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!