Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényleg bunkóság volt a...

Tényleg bunkóság volt a hozzászólásom? Szerintem poén.

Figyelt kérdés

Egyik volt ált. isk.-es osztálytársam, aki már akkor is egy igazi ribi volt, teherbe esett most 24 évesen, erre kitett a hasáról egy képet facebookra. Én meg poénból odaírtam neki kommentbe, hogy "Na, látom az egyiknél kiszakadt :D".


Erre 1-2 erőspaprika jancsi nekiállt keménykedni, hogy ez mennyire szemét volt.


2019. okt. 13. 21:38
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
20%

Bunkó, de vicces.


Bár a mi r*binknek már 18 évesen kiszakadt, ballagáson már terhes volt. Gyönyörű kisfia van, de a szülők már nincsenek együtt.

2019. okt. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
81%
Azt nem értem, hogy akit nem bírsz, az mi a f_asznak az ismerősöd?
2019. okt. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
73%
En azt nem értem miert kötelezö jopofizni a facen
2019. okt. 14. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
84%

Nem értem ezt az állandó kommentelési kényszert. Sok ember tudatosíthatná magában, hogy hozzászólni nem kötelező.

Az én véleményem az, hogy egy kárörvendő, irigy, megkeseredett ember vagy, aki mások "nyomorán" éli ki a saját beteg lelkét.

Erre a válaszomra is valami személyeskedő, arrogáns és frappánsnak gondolt beszólást várok. Hiszen ez vagy te. Egy troll.

Még végszónak annyit, hogy szép dolog az őszinteség, csak mi értelme van, ha nem kérdezte senki?

2019. okt. 14. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
58%
24 évesen már nem kislány. Lehet, hogy régen ribi volt,de már lenyugodott, és egy normális párkapcsolatban él. Igen, rettenetesen bunkó voltál, és ha 24 évesen ennyi eszed van, akkor csak sajnálni tudlak. Mint egy hülye kis troll tini. Csak magadat minősítetted vele, nem őt szégyenítetted meg.
2019. okt. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
82%
Ez az kérdező! Most aztán megmutattad micsoda értékes ember vagy! Csak így tovább!
2019. okt. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Metionin ***** válasza:
Tuti hogy nekem is ez jutott volna eszembe elsőnek, csak én nem írtam volna oda. Nem szoktam jelezni a jelenlétemet azok felé akik amúgy nem érdekelnek, az ilyen emberek nem is ismerőseim de van hogy feldobja a face mert másik ismerősöm követi őket vagy kommentált nekik. Akkor így magamban felröhögök rajtuk, főleg amikor olyasmi van hogy a csajon végigment a fél város, az x-edik gumi kiszakadt, abortuszról lekésett, apuci kérdőjel de azért posztolja ki a hasát hogy juj babuci. Amúgy számíthattál volna rá hogy pár ember neked fog állni, főleg ha nem is mind tudja hogy mekkora útszéli a csaj.
2019. okt. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
82%
Úgy viselkedsz mint valami 14-15 éves. Ebben mi a poén? 24 évesen a legjobb korban van a szüléshez. Úgy teszel mintha 14 lenne és juuj teherbe esett, de vicces. Aztán a magadfajták sírnak itt gyakorin, hogy nincs kapcsolatuk. Na vajon miért...
2019. okt. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
77%
Ha 24 évesen ezen a szinten vagy, az sokkal gázabb, mint az, hogy a csaj tini korában rib4nc volt! :) Egyébként meg a világon semmi közöd hozzá, hogy várandós, és senkit nem érdekel a véleményed! Csak nem az b4ssza a csőrödet, hogy te nem fektetted meg? :)
2019. okt. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
72%
Remélem egyszer a feleségednek is ezt mondja majd egy IQ fighter mikor terhes lesz!
2019. okt. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!