Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok? Bunkóság vagy sem?

Mit gondoltok? Bunkóság vagy sem?

Figyelt kérdés

Ha valakivel beszélgetünk neten, folyamatosan írunk-válaszolunk aztán ott hagy 10 percre és nem szól előtte, az bunkóság? Elvégre nem nagy dolog lepötyögni hogy "pill" vagy "mindjárt jövök". Vagy nem kell szólni minden lépéséről? Meg 10 perc még rendben van?


Erről elég eltérő véleményeket olvasok ezen az oldalon.


2019. okt. 11. 20:07
 1/10 anonim ***** válasza:
A beszélgetés intenzitásától függ.
2019. okt. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy ideig én is azt gondoltam, hogy az, de most már simán várok akár órákat is a visszaírással. Semmi nem történik, senki lelki világát nem teszem tönkre. Amúgy is gyakran van teendője egy embernek, minden alkalomnál leírni, hogy "pill." idegesítő.
2019. okt. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, rendben van. Bármi történhetett. Lehet, kiugrott fél percre de több lett belőle. Főleg, ha munkaidőben ír. Azért nem az a kibaxott telefon az első.
2019. okt. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
10 percre? Ez vicc? Netes kommunikációnál 1 hét se gáz, ha épp úgy jön ki.
2019. okt. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom. Én röviden, tömören intézem az online beszélgetéseket, hasonlóan mintha telefon lenne. Nem lógok fent egész nap, van jobb dolgom is.

Engem idegesít ha nem ír vissza valaki

2019. okt. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok hívő, de a jó isten mentsen meg az ilyen emberektől, mint te.
2019. okt. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én akkor találtam annak, amikor valakivel éppen hogy csak elkezdtünk beszélgetni és a 2. 3. üzenetnél szó nélkül eltűnt, ezt sokszor megcsinálta és 4-5 óra múlva se írt vissza, úgy gondoltam: minek törjem magam a beszélgetés kezdeményezésével is akár. "Szia, itt vagyok, ráérek, alkalmas" ezt írta és ezután pár üzenetváltás és eltűnt. Nem volt semmi kínos téma, sem vontatott beszélgetés, semmi.
2019. okt. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
33%

En olyanokkal nem irkàlok akikkel folyamatosan szabadkoznom kellene hogy most pisilek vagy eszek vagy megnezek vmit aztan irok.


Gyorsan letudom vele amit akart es kenyszert mar nem csinalok belöle.


Massal lazan tudok ugy irkalni akàr egesz hetvegén is, hogy hol en irok hol ö akàr oràs eltérésekkel is. Es igy joforman egesz hétvégén "velem volt"ö is de közben haladtak is az események.


En aut utalom amikor felhivnak mert ugye olyankor egy kezem le is kötik, meg kell àllnom pl a konyhaban a pucolàs közepèn vagy akàrmi, nem tudok pisilni se menni, es tipikus az is, hogy ugyanazt amit màr elmondott elmondjàk mégegyszer hat verzioban, huzzàk az idöt hót lényegtelen infokkal, es ha leteszem hogy hagy menjek màr đolgomra, még megsertödik, mert ö hivott.


Nekem mondjuk legjobban attol van helotom amikor a bucsuzàst nyujtjàk el. Rengetegen kèptwlenek egy sima egy joèjt sziàra, mert még eszébe jut ez az amaz, meg huszféle joejt matrica, meg pàr jokivànsàg még holnapra, meg hogy ö mikor lesz en mikor legközelebb, meg megint joejtmatricàk, puszik, aztàn ne felejtsek el irni, de még gyors bevàgja ö mit csinal mèg elalvàs elött, stb stb

Ujabban màr vàllalom a bunko szerepét nem tagadom, de mindezeket megelözve mihelyst megirom hogy szia en ki is lèpek es felszivodok. A köszi neked is-t màr joval kesöbb lelàttamozom neki es kesz kileptem megint.

2019. okt. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én pl szeretem ha valaki annyit le tud írni egy pár mp alatt,hogy pill,mert az a pár mp, az semmi,nem mérvadó,de legalább tudom,hogy estél le egy letráról, vagy legalább megmondod,hogy van valami dolgod,nemcsak faképnél hagysz 5 évre.
2019. okt. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem, nem a telefon az első
2019. okt. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!