Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hiszi magát sok ember...

Miért hiszi magát sok ember poénosnak, mikor szó szerint sérteget mindenkit?

Figyelt kérdés

2014. jan. 10. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert egy öntelt,hülye fattyú
2014. jan. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hm, jó kérdés
2014. jan. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ex barátnőm is mindig ezt csinálta. Olyan sértéseket vágott a fejemhez nevetve viccből amik elég durvák voltak. Egy idő után megelégeltem és faképnél hagytam. Utána jött azzal a szöveggel hogy ez nem személyes, ő mindenkit sérteget akit bír. Nem csodálkozok hogy mindenki elfordul tőle.
2014. jan. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szeretnek bevert szájjal járkálni.
2014. jan. 11. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha megszokod a sajátos humorát, lehet, hogy még nevetni is fogsz rajta.


Például, van aki Sebestyén Balázs és Vadon János gatyaletolásán is nevet.

2014. jan. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én sem értem. Bár mondjuk én nem is keresem ilyen emberek társaságát... a legtöbb ember elég egybites agyú, akinek a mások oltogatása az egyes számú poénforrás.
2014. jan. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem tudom. régebben nekem is voltak olyan megjeszéseim, amit én rossz indulat nélkül poénnak szántam, de a környezet nem annak vette fel. volt, amit utólagosan magamtól is beláttam, más helyzet előtt azóta is értetlenül állok.
2019. okt. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!