Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet boldognak lenni,...

Hogy lehet boldognak lenni, egyáltalán elni alacsony kasztban?

Figyelt kérdés

Vannak nagyon magasszintű emberek, akikkel egy asztalhoz sem ulhetek már le, akikkel igen azokkal is csak azért mert régen ismertem meg őket. Magas kasztot nem valami szerzett tudásra ertem, hanem akik szimplán emberileg zseniálisak, egyediek. Főleg csajoknál zavar, ők araznak be igazán, esélyem sincs már olyan lánynál aki kéne nekem. Jelenleg ilyen lecsúszott emberekkel, hajléktalanokkal, drogosokkal tudok uj emberi kapcsolatot teremteni csak, nem rossz emberek, csak nem odatartoztam.

Mielőtt jönne, hogy nincsennek kasztok, de vannak, tudja mindenki jól. Már ránézésre is látszik, figyeljetek meg milyen társaságok vannak, szakadt, selejt embert nem látsz jóféle emberek között.

A legjobb barátomat is elvesztettem, mert nem tudtam tartani a lépést, a haveroknal, akik igen jobbak mint en, ott is engem őröl már fel az egész, hogy már nem vagyunk egy szinten. A csaj akibe szerelmes vagyok szoba se all velem. A családom csak a vér miatt szerintem, meg az emlékek.


Legyek alkoholista, drogos, ugy menni fog? Megelegedek majd azokkal az emberekkel akik jutnak? Extrovertalt vagyok, egyedül nem megy.


2019. okt. 14. 08:43
 1/10 Metionin ***** válasza:
Ha ez ennyire zavar, akkor miért nem teszel azért hogy "magasabb kasztba" kerülj át?
2019. okt. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mert nem tartok rá esélyt. Tönkrementem, nem hiszek már benne. Az a baj eddigi életemben megvolt a magam társasága, ma meg kaszton kívüli vagyok kvázi, nem tudom hova helyezkedjek. Nem is talál meg senki, csak mondom a hajléktalanok, drogosok, romák, autisták, a társadalom szamkivetetjei. Aki maradt azok se fognak sokáig azt hiszem.
2019. okt. 14. 11:42
 3/10 anonim ***** válasza:

Itt csak te vagy a számkivetett, már az is elég buta felfogás hogy egy lapon említed a hajléktalanokat meg a romákat. Az egyik származás, a másik egy életmód következménye, általában.

Azért nem barátkoznak veled mert egy kis féreg vagy, így jártál.

2019. okt. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Autisták, drogosok? Szerintem te is az vagy.
2019. okt. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én lecsúszott, bűnöző romakra gondoltam, hajléktalanokat sem akartam bántani, de ők sem eppen a zenitjükön vannak, de hát en se szóval ez van. Az ember meg olyan társaságot kedvel, akikhez hozzászokott, amilyen a csaladi, gyermekkori batsagainak mintaja.
2019. okt. 14. 12:41
 6/10 anonim ***** válasza:

Dehát akkor te is az vagy mit akarsz.


Azt tudd hogy az emberek nagyrésze csak megjátsza a nagyvilági gazdag, luxuséletet. Ismerek olyat aki nincstelen csóró, hónapról hónapra épphogy megél, de megjátsza a pénzest, pont azért nincs pénze. Magyarok nagyrésze ilyen.

2019. okt. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
6-os nem ertesz semmit, nem a pénz érdekel. Te is szeretsz bizonyos ember típusokat nem? Es most azt mondanám hogy nem, elvagy zárva tőlük, mondjuk csak ujgazdag sznobokkal (gondolom velük bajod van) baratkozhatsz ezentúl nem hiszem, hogy orulnel. Mindenkinek megvan a maga társasága, en meg kikerultem abból amiben voltam ez a probléma.
2019. okt. 14. 12:56
 8/10 A kérdező kommentje:
Mindegy leszarom. Az ember csak saját maga felelős a sorsáért.
2019. okt. 14. 12:59
 9/10 anonim ***** válasza:

"Mielőtt jönne, hogy nincsennek kasztok, de vannak, tudja mindenki jól." Esetleg a fejedben.


A valóságban nincsenek.

2019. okt. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
9-es igen a nagymenok a luzerekkel szoktak haverkodni csak hogy most sarkitsak egy kicsit...
2019. okt. 14. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!