Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Férfiak Titeket zavar az...

Férfiak Titeket zavar az alacsony termetetek?

Figyelt kérdés

Nagyon de nagyon alacsony vagyok 160-cm törpe, mindenki le néz szivatnak a barátok még az idegen emberek is hogy de meg verném ezt a törpét.az összes barátom magasabb mindt én még a lányok is amikor velük vagyok csak szorongók és alig várom hogy be zárkozzak magamba, A tv-ben is mind azt látom hogy semmibe nem érvényesülnek az alacsony emberek, Katasztrofális életet élek higgyétek el az alacsonyságom miatt. A fél kezemet oda adnám hogy magasabb lehessek és még változzon ez az egész rém álom amiben vagyok, higgyétek el nem nyavajogni meg siránkozni akarok de ez van.


Azt akarom hogy magabiztos legyek még akkor is össze tojom magam ha velem szembe jön egy magas lány.


Ne haragudjatok ha össze zavartalak titeket😰😨


2019. szept. 2. 20:50
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Hány éves vagy? Én pl 14 éves koromig kisebb voltam minden lánynál is, aztán 16 éves koromra én lettem a legmagasabb az osztályban. 160ról 185re
2019. szept. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
19%
Jusson eszedbe: kicsi a bors, de erős. ;)
2019. szept. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
37%
Vagy hogy kis ember nagy bottal jár.
2019. szept. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
18 éves 170 centi magas....a halálom konkrétan.
2019. szept. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
37%

23 171cm

Nem mondhatnám hogy meg vagyok vele elégedve, főleg mikor az általános iskolás fiúk egy része is konkrétan magasabb nálam, de legalább a lányok nagy része nem magasabb nálam csak egy kis százalékuk. Egyrészt változtatni nem tudok rajta, illetve lehetne rosszabb is (pl a te eseted), szóval próbálok nem sokat agyalni ezen, nem lehet mindenki genetikai lottó nyertes.

2019. szept. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
180 cm vagyok.Manapság ez is alacsonynak számít.De engem nem zavar.
2019. szept. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 nemaRendőrség ***** válasza:
28%

"A tv-ben is mind azt látom hogy semmibe nem érvényesülnek az alacsony emberek"

Ez mondjuk pont nem igaz. Hollywood fele törpe mint te

2019. szept. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
18%

Attól függ hány éves vagy. Ha még nőhetsz, akkor kezd el letenni a kávét/cigit/piát és nőni is fogsz, egyel sok fehérjét.

Ha meg már nem nőlsz, akkor sajnos el kell fogadni ezt, és ki kell hangsúlyozni a jó tulajdonságaidat. És ezért ne szorongj. Igaza van az egyik előbbinek, Hollywood fele nem sokkal magasabb mint te. És ha egy lány igazán szeret, akkor nem lesz baj, hogy par centivel magasabb, meg amúgy is vannak nagyon kicsi csajok.

2019. szept. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
40%

Lehet hogy sokan piszkálják az alacsony embereket de még többet szemétkednek a komplexusos frusztrált emberekkel.

Ha te elfogadod magad azzal önbizalmat sugárzol.

Ha meg valaki túlmegy az "ugratás" határon ne félj visszaszólni keményebben...minimum úgy ahogy ő.

2019. szept. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2019. szept. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!