Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ismersz olyan csendes, ritkán...

Ismersz olyan csendes, ritkán lakott természetben levő helyet, ahol önellátásra törekszenek, és időnként egymást segítik, ha kell?

Figyelt kérdés

Ami tényleg csendes, nem zajonganak modern eszközökkel sem, tiszteletben tartják egymás csendjét és nyugalmát.

Ami nem közösség, nem élnek szorosan együtt, de ha kell, átkirándulnak a másikhoz segíteni, és viszont.

Ahol önellátás vagy önfenntartás felé tart mindenki a legjobb, még önmaga számára megvalósítható módszerekkel, amik természetes módszerek, vegyszermentesek, "fenntarthatóak".



2019. okt. 15. 12:09
 1/10 Úgysetudodkivagyok ***** válasza:
A falvak általában ilyenek,főleg a kisebbek.
2019. okt. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A ritkán lakottság számomra azt jelenti, hogy távolabb laknak az emberek, mint faluban a szomszéd. Bár ha a faluban csak minden 5. vagy többedik ház lakott, akkor ott is teljesülhet.
2019. okt. 15. 13:09
 3/10 A kérdező kommentje:
A legtöbb faluban nem hagytak fel a növénytermesztéssel, állattartással? Biomódszereket használnak, akik nem hagytak fel?
2019. okt. 15. 13:12
 4/10 anonim ***** válasza:
57%
Nincs ilyen. Szorri. Én legalábbis nem jártam még ilyen helyen. Utópia itt nálunk.
2019. okt. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ha nincs, akkor falu van ilyen?
2019. okt. 15. 14:06
 6/10 A kérdező kommentje:
Netán egy-két személy, akinek ilyen az utópiája? (Ez is utópia?)
2019. okt. 15. 16:12
 7/10 anonim ***** válasza:
Engem érdekel az önellátás, és egyszer meg is szeretném valósítani.
2019. okt. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ökofalvakra keress rá, például Gyűrűfű ilyen. Teljesen önellátó közösség kialakítására törekednek.
2019. okt. 16. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én is Gyűrűfűvel hozakodtam volna elő mint az előttem lévő meg asszem valahol komárom megyében is van ilyen
2019. okt. 16. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

#8,#9:

Sajnos az a valóság, (bocs a rossz hír miatt,) hogy az ökofalvak nem működnek (nem úgy, vagy alig), Gyűrűfűn is vannak gondok. Egyébként köszönöm.

2019. okt. 16. 07:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!