Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ennyire elfogadott...

Miért ennyire elfogadott dolgok ezek?

Figyelt kérdés
Fültágító...Meg az a tű aminek dobókocka van a végén és beleszúrod az agyadba...Miért jó és miért divatos az,hogy egy ember testsúlyának a 90%-a festék,ma már műanyag és alu+vas ?
2019. okt. 15. 19:04
 1/9 A kérdező kommentje:
Miért van ennyi emberben drótkerítésfétis? Csak én érzem úgy,hogy inkább arra kéne figyelniük,hogy elbírjanak egy kapalácsot egyáltalán,mert az nem megy? Vagy azt,hogy a csavaralátéten keresztül kéne fellógatni,meg a szöget mélyebbre beleverni a fejébe ?
2019. okt. 15. 19:06
 2/9 anonim ***** válasza:
42%

"..Meg az a tű aminek dobókocka van a végén és beleszúrod az agyadba".. "Miért van ennyi emberben drótkerítésfétis? Csak én érzem úgy,hogy inkább arra kéne figyelniük,hogy elbírjanak egy kapalácsot egyáltalán,mert az nem megy? Vagy azt,hogy a csavaralátéten keresztül kéne fellógatni,meg a szöget mélyebbre beleverni a fejébe ?"

Mi van???? Mesélj! Mi bajod van?

2019. okt. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem nem a testékszerekkel teli emberekkel van a nagyobb baj, hanem azokkal, akiknek az a legnagyobb problémájuk, hogy más tele van szurkálva.
2019. okt. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
46%
Mert szerencsére már kihalóban vannak a begyöpösödött korlátolt szarok akik úgy érzik joguk van beleszólni hogy a másik hogyan nézzen ki.
2019. okt. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
46%
Azért mert az emberek rájöttek, hogy a magadfajtáknak semmi közük ahhoz, hogy hogyan néznek ki és nem érdekli őket a véleményetek.
2019. okt. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
40%
Mert állítólag így menők lesznek a nők szemében,meg kitűnnek a szürke tömegből.Egymást utánozzák,ki a Janibb.Tanulni kellett volna.Nem sok cégvezetőt,tudóst,orvost,stb fogsz látni kivarrva.Fiatalság-bolondság.
2019. okt. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
34%
6: Az egy dolog, hogy buta vagy mint a föld, de legalább ne reklámozd a tudatlanságod.
2019. okt. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Na, látom nemcsak én szeretem az indián törzseknek az extrém szintre emelt szokásait :D
2019. okt. 15. 20:24
 9/9 anonim ***** válasza:

Mert nekik ez tetszik, másra meg nincs hatással.

Nekem se tetszik a túl sok piercing meg a túl sok tetkó, ezért magamnak nem is csináltatok, de nem értem, mit ártana nekem, ha másnak van. Nekem az nem fáj...

Biztos az én kinézetemben is van olyasmi, ami valakinek nem tetszik, hát ez van.


#6

Nem is hinnéd, mennyi cégvezető, tudós, orvos van kivarrva, maximum olyan helyekre csináltatják, ahol nem látszik ki átlag hétköznapokon. :)

2019. okt. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!