Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire elfogadott a “nagy”...

Mennyire elfogadott a “nagy” korkülönbség Magyarországon?

Figyelt kérdés

Lehetne hosszasan ragozni de annyi csak a helyzet hogy a 35 de inkább a 40+ férfiak jönnek be. És igen van hogy 20 év+ a korkülönbség és tudom tudom az apám lehetne ...

Csak arra lennék kiváncsi higy nektek erről mi a véleményetek



2019. aug. 30. 00:24
 1/6 anonim ***** válasza:
29%
Nekem nem baj, de majd neked az lesz, mikor kiutkozik a generacios kulonbseg. Persze most mindenki hulye, aki nem batorit a kapcsolatra, de majd rajossz egy kis ido mulva, hogy butasag elkezdeni is egy ilyesmit.
2019. aug. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%

Ha már 20 év.. akkor legyél 45 és ő akkor 65?!

Fúj,igaz,ez az én véleményem..De a mai világban van olyan hogy egy 80 évessel képes lenne összejönni egy 30-40 éves nő..szóval ez még semmi ahhoz képest.


De amúgy te döntöd el hogy mit akarsz,max majd rájössz hogy upsz nem kellett volna.

2019. aug. 30. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
25%

Semennyire.

20+ különbség az már az undorító kategória nálam. Az már az, hogy az apád/anyád lehetne.

15 is sok, mondom ezt úgy, hogy az én párom is ennyivel idősebb nálam.

5-10 ez nekem ideális. De csak is akkor,ha a férfi az idősebb.

35n

2019. aug. 30. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%

Figyelj, Magyarországon semmi nem elfogadott.

Ha öregebbel jössz össze, akkor fúj, aranyásó, öregpapa, maivilág.

Ha fiatalabbal, akkor kapuzárási pánikos vagy.

Ha vékonnyal akkor uh nem tudod te milyen az igazi férfi.

Ha kövérrel akkor uh találhattál volna sokkal jobbat.

Ha gazdaggal, akkor buta pitsa vagy, aki el akarja tartatni magát.

Ha szegénnyel, akkor höh na majd te fogod eltartani?!

Ha diplomással akkor fuj sznob köcsögök.

Ha kétkezi munkással akkor fuj nem viszitek semmire.

És még lehetne folytatni.


Tehát a tanulság: teljesen mindegy, mit csinálsz/kivel vagy, valakinek úgysem fog tetszeni. Neked kell mérlegelned, hogy a te boldogságod vagy mások véleménye a fontosabb. Azt, hogy mennyire működőképes a dolog, nem lehet megmondani, minden ember, minden kapcsolat más. Ne hallgass senkire. Szerintem.

2019. aug. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%
40-es pasi 20-as nő nagyon népszerű felállás, legalábbis gondolatban, de gyakorlatban is ismerek 2 ilyen párt is (mindkettő volt tanár-diák viszony) és a kutyát nem érdekli, hogy együtt vannak, szóval...még mindig sokkal elfogadottabb, mint mondjuk a melegházasság.
2019. aug. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
81%
Ma már nem gond.
2019. aug. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!