Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem lenne jobb szerintetek,...

Nem lenne jobb szerintetek, ha nálunk is legális lenne a fegyvertartás, hogy az embereknek több lehetőségük legyen szükség esetén megvédeniük magukat?

Figyelt kérdés
2019. okt. 18. 15:27
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
Sokkal jobb lenne, szerintem is. Ha kést rántanak elém, nem az lenne a cél, hogy azt mérlegelem, hogy épp hogyan védjem meg magam, hogy az legális legyen. Gondolkodás nélkül, következmények nélkül lehetőségem kellene, hogy legyen arra, hogy fejbe lőjjem az illetőt.
2019. okt. 18. 15:56
 12/36 anonim ***** válasza:
92%
El tudom képzelni, hogy hirtelen mennyi embert "támadnának meg késsel"....
2019. okt. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
7%
Szerintem is jobb lenne, a már felsorolt okok miatt. Támogatom
2019. okt. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
70%
Es ki ellen kene megvedeni magunkat? Mert amint fegyvere lehet barkinek - nyilvan ezek ellen, de amig nem, mirol is beszelunk? :D
2019. okt. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
91%
Hogyne. A sok elmebeteg akiről első ránézésre meg nem mondanád hogy az, kinyírna mindenkit. Az emberek nem is törnék magukat a kultúrált konfliktuskezelésen, hanem egyszerűen lőnének és meg van oldva probléma.
2019. okt. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
86%

11: Szerintem akkor még egy kicsit olvasgass arról, hogy mit jelent az önvédelem. Nem azt amire te gondolsz az biztos. Itt meg visszatérünk oda, hogy ezt elképzelni biztos egy jó dolog, de egy átlagos ember az ilyen helyzetben hezitál, mivel nincs kiképezve ilyesmikre, ami nem is egy hetes kiképzés lenne. Ha valaki megtámad késsel az nem úgy néz ki, hogy 100 méterről elkezdi lobogtatni a kést és kiabálni, hogy "szia, nem akarok zavarni csak gyorsan kirabollak ha nem gond!". Mire te elővennéd a fegyvered már lenne rajtad pár lyuk. Ha meg paranoiás vagy és egy elhagyatottabb helyen mindenkire előre elkezdesz fegyvert rántani akkor csak te kerülsz börtönbe.


Ugyanez igaz azokra akik azt írogatják, hogy akkor lenne jó ha valaki pisztolyt fog rád. Nincs olyan lehetőség, hogy egy ilyen szituban az elmeroggyant bűnöző maradjon alul aki egyből megöl amint teszel egy hirtelen mozdulatot, vagy meglátja, hogy fegyvert veszel elő.

2019. okt. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
82%
Aha, elmondanám hogy ezt legelőször a kokerók használnák ki legjobban. Én meg nem akarnék egy olyan országban élni, ahol bármikor lepuffanthat egy nemnaponbarnult egyén, csak mert nem tetszik neki a fehér arcom.
2019. okt. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
39%

Deeee!

*pszichopata mosoly*

2019. okt. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
33%
hát így belegondolva orbán biztos nem húzná sokáig... :D
2019. okt. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
9%

Van itt baj rendesen.

Akik ellenzik a fegyvert, azok elfelejtik, hogy illegálisan most is hozzá lehet jutni. Magyarul most is előfordulhat, hogy egy fegyveres támadó ellen kellene önvédelemre.


Évek óta engedéllyel tartott fegyverrel járok, mégse öltem meg senkit.

2019. okt. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!