Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem lenne jobb szerintetek,...

Nem lenne jobb szerintetek, ha nálunk is legális lenne a fegyvertartás, hogy az embereknek több lehetőségük legyen szükség esetén megvédeniük magukat?

Figyelt kérdés
2019. okt. 18. 15:27
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Nem. Itt is az lenne az eredménye sajnos, hogy degenerált hülyegyerekek halomra lövik az osztálytársaikat azért, mert nem voltak népszerűek a suliban, meg véletlenül a saját testvérét, apját, kutyáját, ártatlan embert lő le, mert nem tudja kezelni a fegyvert vagy félreértett valamit (Amerikában pont most volt egy olyan sztori, hogy egy RENDŐRNŐ véletlenül egy másik lakásba nyitott be, mint a sajátja, azt hitte, betörő, és megölte a lakás jogos tulajdonosát... na majd egy random ember, aki nem részesült olyan kiképzésben, majd tényleg csak pontosan a támadójára fog célozni).
2019. okt. 19. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
35%

Mindig leírom, de minek, ha ennyi itt a libsi.


Szlovákiában, mondom SZLOVÁKIÁBAN, itt a szomszédban és nem az USA-ban, minden 33. emberre jut egy éles lőfegyver!


Egyszerű indoklással megkapod, ha igazolod, hogy őr, benzinkutas, éjszakai eladó, postás,...vagy.


És igen!!! Csökkent a bűnözés!


Ja, és ott legálisan hordható a paprika spray és a vipera is!

2019. okt. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
35%

Még valami!


Hazai média.


A hazai média csak a fegyveres bűncselekményeket hozza le, de a sikeres, legális önvédelmi eseteket nem!

Pl.: 444. Leírta, hogy lövöldöztek egy kajáldában. Azt már nem, hogy a lövöldözőt egy ott étkező családapa lőtte le, a legális fegyverével!


Itt egy hazai rendőr is elmondja, hogy az önvédelem alapja a civil fegyver: https://www.youtube.com/watch?v=KBL6hVhFDQo

2019. okt. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
0%...a sok libsi...majd amikor felhív az odahaza lévő szerettetek, hogy most akarják rátörni az ajtót és megerőszakolni és megölni, akkor mondjátok el neki, hogy nyugi, a fegyver tilos, nincs náluk, és mivel neked sincs, így nem kell félned, hogy magadat lövöd le, vagy börtönbe mész, mert megöltél egy támadód. Lazulj el, élvezd a szexet, majd nyugodj békében! >:)
2019. okt. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

Na ezaz.

A sok életképtelen azthiszi, hogy senkinél nincs, csak mert illegális.

Ha tényleg SENKINÉL nem lenne én se támogatnám.


A baj csak az, hogy sok rossz embernél ma is van lőfegyver. Ellenük mivel védjem magam? A jogaimmal?

2019. okt. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező. Amikor kertesbe költöztem, akkor elgondolkoztam fegyveren. Nem olyan nagy durranás engedélyt szerezni rá, ahogy itt írjátok. Akkor adtam fel, amikor eldöntöttem, hogy otthon biztos, hogy nem fogok a zsebemben fegyvert cipelni. Elvégeztem egy kísérletet:

Vettem egy nagy fürt banánt. Feltételeztem, hogy a támadó olyan lassú, hogy van 5 másodpercem, hogy a fegyvert kézbe vegyem. A banánokat szétraktam a lakásban. Az egy fürt nem volt elég, hogy a lakás bármely pontjáról 5 másodperc alatt a kezemben legyen egy (legalább jól bezabáltam gyümölcsből). Ezek szerint csak akkor van értelme a fegyver tartásának, ha támadni akarsz, midig van rajtad fegyveröv, rengeteg fegyver van a lakásban.

A másik szempont, hogy a fegyver használata rengeteg gyakorlást igényel, mert támadás esetén nincs időd gondolkozni, reflexből kell cselekedni. Nem elég, hogy a lőtéren hetente ellősz egy-egy tárat. A fegyver váratlan helyzetben való előkapását, tűz késszé tételét és kapásból pontos lövést is gyakorolni kell. Természetesen mindezt stresszhelyzetben. Közben arra is figyelni kell, hogy ne a lányod/fiad kedvesét lődd szitává, aki éppen próbál ki/be osonni a szobájából. Hidd el nem egyszerű.

A megoldás az lenne, ha nem nekünk kéne félni a rendőrségtől, hanem a csalóknak (ide értve a deviza kölcsönöket és a 2006-os "bankválságot"), bűnözőknek. Sajnos pillanatnyilag (amióta vissza tudok emlékezni) a bűnözök vannak kormányon, ezért a védekezés minden módját gondosan ellehetetlenítik, a rendőrséget lenullázták.

2023. ápr. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!