Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is kiadja ilyen formában...

Más is kiadja ilyen formában a feszültséget?

Figyelt kérdés
Hétvégenként egyedül vagyok itthon és olyankor ordítok,csapkodok,tárgyakat hajigálok egyszóval kiadom a feszültséget amikor van rá lehetőségem,ez óriási megkönnyebbülés tud lenni,mintha egy súlyt raktam volna le.Csak akkor dühöngök ha nincs fül és szemtanúja,sosem vetítem ki másra a feszültségem.
2019. okt. 18. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez nagyon jó megoldás. Sok ember csinál ilyet (Japánban fizetni is lehet ezért), és be szokott válni.
2019. okt. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 he84 ***** válasza:
Nem a legjobb törni és zúzni. És ha valami eltörik? Majd rendszeresen újat veszel, még ha drága is? Az érdekes lehet. Nem túl normális. Ne fizikai dobálásokkal, zúzásokkal vezesd le, hanem mondjuk fuss egy jót, vagy sportolj egyebet. Ezek is jó levezetők és semmilyen értelemben nem ártanak, hanem még jót is tesznek.
2019. okt. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem sportolhatok,a szívem nem bír túl sokat.
2019. okt. 18. 23:24
 4/7 anonim ***** válasza:
Pasi vagy csaj vagy?
2019. okt. 19. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Pasi
2019. okt. 19. 07:52
 6/7 he84 ***** válasza:
Akkor előbb menj orvoshoz a szíved miatt. Ám akkor se normális, amit ahogy teszel.
2019. okt. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerinted honnan tudom hogy baj van a szívemmel? 4 éves korom óta ritmuszavarom van,most januárban alakult ki nálam a szívelégtelenség de már sokat javult.Kardió edzést végezhetek de nem túl megterhelőt mert akkor fulladnék.
2019. okt. 19. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!