Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha rosszat teszel másokkal,...

Ha rosszat teszel másokkal, akkor azt előbb-utóbb valamilyen formában visszakapod?

Figyelt kérdés
2019. máj. 2. 13:24
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
Nem, már ha valami karma-sors izére gondolsz.
2019. máj. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
26%
Nem.
2019. máj. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
Igen én úgy gondolom .... nyilván nás formában de visszakapom.
2019. máj. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ugye ti is tudjátok,hogy ez hülyeség.Mármint,az nem lehet hogy egy aljas féreg ember szemét veletek.Aztán semmi.

Nem baj,ha nincs karma akkor a bosszú is megteszi.:-D

2019. máj. 2. 13:32
 5/9 A kérdező kommentje:
Huh.... én már nagyon várom a szombatot.
2019. máj. 2. 13:33
 6/9 A kérdező kommentje:

Ne nézzetek hülyének,de úgy gondolom,hogy ha nincs karma,akkor logikus,hogy saját kezünkbe kell venni az irányítást.

De az,hogy míg mi x ideig szenvedtünk,a másik meg csak úgy élte az életét az egy hatalmas NEM-NEM számomra.

De legalább én sem kaphatók majd vissza a rosszat...huhhhh most megnyugodtam.

Egy volt legjobb barátnőről van szó amúgy,aki elkezdett rólam pletykálni, elég szemét dolgokat.

2019. máj. 2. 13:37
 7/9 anonim ***** válasza:
50%

Igen, mindenki visszakapja valamilyen formában.

Az önbíráskodás nem vezet jóra.

2019. máj. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%

Ezen te már nem igen tudsz változtatni és a bosszú az már egy kicsinyes dolog felnőtt fejjel. Na de ha már csak a volt legjobb barátnő, akkor azt felejteni. Viszont ha nagyon távol lakik akkor meg pláne semmi értelme az egésznek. Viszont te legyél szerintem ennél azért intelligensebb, hogy nem süllyedsz le az ő szintjére. Hidd el mindig is voltak, meg lesznek is ilyen emberek a földkerekségen, és egy miatt sem éri meg bosszankodni, mert ha folyamatosan ezeken agyalsz, akkor erre fog rámenni szinte az egész életed.


"F".

2019. máj. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Én hiszek a paranormális dolgokban, de a karmát még én is fszságnak tartom.
2019. máj. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!