Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ebben a felszínes világban ha...

Ebben a felszínes világban ha az ember ronda akkor jobban teszi ha feladja?

Figyelt kérdés
Esélye sincsen barátokat,párkapcsolatot találni? Nyílván a fiatalabb korosztályra gondolok. (18-20 év körüliekre)
2019. okt. 19. 06:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem például szintén nincsenek barátaim és párkapcsolatom sincs. Nem tartom magam egy szépségnek, de úgy vélem a hiba mégsem a külsőmben keresendő, hanem a belső tulajdonságaimban. Ha kicsit nyitottabb lennék és több önbizalmam lenne, akkor biztosan nem lenne gondom az ismerkedéssel.
2019. okt. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Kedves Vree! Én írtam el két esély szóból az egyiktet! Mikor elküldtem, utána vettem észre. Legyen ez a nap problémája! Azt kifelejtetted, hogy hiányzik egy idézőjelem is! Remélem, legalább a vesszőket jó helyre tettem!
2019. okt. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
8%
Engedd el. Az ilyen "hozzáálláson múlik" meg hasonló dumákat a jóképű, gazdag, sportos emberek lökik általában. Az igazság ezzel szemben az, hogy saját bőrömön tapasztaltam hogy aki ne előnyös külsejű és nem milliomos csemete, az keresztet vethet a párkapcsolatra mindenképp, de sokszor a barátságra is. Általános, gimi, egyetem, végig próbálkoztam sose volt csajom, 23 évesen 0 párkapcsolattal állok mert egyik se volt hajlandó még beszélgetni se mert nem vagyok se Brad Pitt se Bentleyvel nem járok. Műveltség, segítőkészség, humor stb. azok szart se érnek manapság. Pénz, külső, illetve a bulizósság az ami dominál. Engedd el, több időd lesz másra. Teljesen esélytelen dolgokra időt vesztegetni bűn.
2019. nov. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ezt csak pesszimista, önbizalom hiányos, magában is bizonytalan, a külvilág véleményére sokat adó ember mondja.
2021. ápr. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!