Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van ennyi felszínes ember?

Miért van ennyi felszínes ember?

Figyelt kérdés
Már ahhoz folyamadok magányomban, hogy itt kérdezem meg tőletek, miért is van tulajdonképpen ennyi unalmas ember? A napokban voltam kint egy lánnyal, akinek bármit próbáltam mesélni (művészetek, sport, politika és lightosabb témák is, vicces sztorik stb) egész egyszerűen nem tudott hozzászólni egyáltalán! Nem is reagált, úgy éreztem, hogy magamban beszélek 30 percig. Amikor megszólalt, csak valamilyen banális dolgot mondott a telefonjával kapcsolatban (instagram, fb), pletykát, esetleg valami nagyon unalmas tekintettel elmondott panaszkodást, hogy milyen rossz volt a kaja XY-ban. Feladtam, de bármerre is nézek, egyetemen ugyanilyen emberek voltak, mindenki el volt foglalva mások életével, nem volt humorérzékük, nem lehetett velük beszélgetni, kalandozni, semmi mélység, csak a felszín és nyomták a mobilt 10/10. Régebben, mondjuk a hetvenes/nyolcvanas években nem történt ennyi közhely, a férfiak is el tudták csábítani a nőket, képesek voltak az intellektuális csevegésre is. Bár biztosan csak a régi filmekben látom ezt, vagy biztosan a saját szerencsétlenségem miatt nem találkozom ilyen emberekkel. Ami persze baromira zavar, mert nem létezik, hogy egy művészeti egyetemen, illetve egy btk-n ennyire unalmas emberekkel találkozom mindig! 21 éves lány
2017. júl. 28. 16:45
 1/9 anonim ***** válasza:
49%

"művészetek, sport, politika"


Bocs, de kirohannék a világból ha a 3 felsorolt téma közül valamelyiket elkezdené nekem valaki mondani.


"vicces sztorik"


Max. neked voltak viccesek.

Te vagy felszínes, lenézel mindenkit.

2017. júl. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a temak nyilvan nem erdekeltek a lanyt, es csak annyit erzekelt, hogy valami barom fos temakkal untatja es inkabb a telefonjat nyomkodta, de neha benyog valamit, hogy eszre vedd, o is ott van veled. Valoszinuleg azt hitte biztos jot elcsevegsz magaddal, ezert inkabb hozza se szolt az amugy szamara unalmas temakhoz. Randin egymas megismere lenne a lenyeg. Pl erdeklodhettel volna felole, o mit szeret, mivel tolti a szabadidejet...


Az, hogy neked valami fontos, es jo tema, meg nem azt jelenti , hogy masnak is az. Attol, hogy ezek nem erdekeltek, lehet mas is ami szeret, fozes, allatok.. bizony lehetett volna masrol is beszelgetni, lehet hogy tud valami olyat , amit nem is gondolnal, de mar sose jossz ra , mi az.

2017. júl. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Legalább, ha elolvastad volna :D Ez nem randi volt.
2017. júl. 28. 17:03
 4/9 anonim ***** válasza:
Elnezest. Akkor csereld ki a randi szot ismerkedesre....
2017. júl. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ismerős a probléma, bár én nem művészeti egyetemre, hanem középiskolába járok. Nálad azért tényleg fura, hogy nem találsz intellektuális barátot/társat. Nem tudok mást mondani, csak hogy folytasd a keresgélést, nem létezik, hogy az egyetemen tényleg ne legyen néhány érdekesebb személyiségű ember, vagy pl. hogy az interneten ne találj ilyeneket.
2017. júl. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
kösziköszi, hát akk ki kell abrandistalak :(
2017. júl. 28. 18:14
 7/9 anonim ***** válasza:
jajj azért ne legyél öngyi..
2017. júl. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
jatszd ujra Sam!
2017. júl. 28. 18:29
 9/9 anonim ***** válasza:

Én gimnáziumba járok, 17 éves fiú vagyok.

Nekem még rosszabb is a helyzet, mert velem egykorúakkal vagyok körülvéve, azok közt pedig még nehezebb találni értelmes embereket.

Szerencsére én 1-2 értelmes emberrel találkoztam, azokat meg is tartottam magamnak nagyon szépen, nehogy elveszítsem őket.


Lányoknak pedig nem lehet udvarolni, mert ha értelmes dolgokról beszélnék 80% -át nem is értenék. Elég magabiztosnak kinéznem és alfa hímnek tűnnöm, ennyi elég ahhoz hogy a t1nip1csák megőrüljenek. Nem egyszer volt már hogy eljátszottam ezt, és olyan csajok konkrétan udvaroltak nekem, akiknek a pasijuk ott állt mellettük.

Egy értelmes lányt ismertem meg, ő róla kiderült hogy sz4jhás, ezért ott hagytam.


A valódi barátaim 20-30 év közöttiek, mert a velem egykorúak.. Hát tudjuk milyenek.

Én pszichológia szakra fogok menni, nagyon remélem hogy ott találkozok valami értelmes arcokkal, akiknek van személyiségük.


Ha van kedved ismerkedni, hátha megértjük egymást, írj.

2017. júl. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!