Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sokan érzik úgy, hogy az élet...

Sokan érzik úgy, hogy az élet mindig kicseszik velük?

Figyelt kérdés

2019. okt. 19. 09:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2019. okt. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen
2019. okt. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen mert a jutalmazasi rendszerben neveltek(piros pont ha ügyes vagy stb)miközben az életben nincs jutalmazasi rendszer. Azaz a szemeteknek aljasoknak gyakorta jobban megy.


Nincs ilyen hogy ö megerdemli/nem èrdemli meg.


Es a gyerekeket pedig születesüktöl kezdve szinte pedig erre nevelik. Egy hamis illuziora.

Aztan persze felnöve csak les ki a fejéböl hogy miert csoro amikor becsülettel dolgozik, miert nem kell a nöknek amikor megad mindent, miert verik ât akiket baràtoknak hitt, meg stb.

Csak mert az életben nincs jutalmazasi/büntetési rendszer.

2019. okt. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Igen.


Nekem volt nagyon mázlista időszak is az életemben.

Például az alapszakom alatt épphogy befértem a terembe a zh-n az első körbe, és az a feladatlap volt könnyebb, vagy kifogtam a legjobb tanárt elsőben, amikor a TO vette fel nekünk az órákat. Olyan is volt, hogy pont előttünk ment nyugdíjba egy véreskezű tanár.

Az életben is, rokonok, egyéb dolgok kapcsán hajszálon múlt, hogy jól alakult és alakulhatott volna akár nagyon rosszul is.


Most meg pár éve, pont egy haláleset óta, illetve amióta a haláleset miatt "felnőtt életet" kényszerülök élni, mintha valaki odafent röhögne azon, hogy milyen akadályokat lehet még elém gördíteni és egyiken-másikon hogyan esek át.

Amikor amúgy is nehéz, elromlanak a dolgok; ha a garanciális géphez kihívom a szerelőt, pont akkor javul meg 2 napra, a szerelő nem tudja reprodukálni a tünetet.

Ha interneten ügyet intézek, pont nálam ad hibaüzenetet... Tipikusan a kis szerencsétlen vagyok.

Nem sikerül jó állást találnom, ha mégis találok egy kevésbé szörnyűt, akkor azt ott kell hagynom valami miatt...

De nehéz így érzékeltetnem, konkrétumok nélkül.


Lelkileg-idegileg rámentem erre az időszakra, de tényleg.

Viszont változtam valamelyest pozitív irányba is, kockáztatok, küzdök, minden-minden és mégse tudok kitörni.

2019. okt. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Velem azért csesz ki szerintem, hogy végre megmozduljak már, de minél szarabb a helyzet annál inkább nem megy. És ez még lehet rosszabb, ha valamit nem kezdek magammal, könnyen vége lehet a dalnak.
2019. okt. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
46%
Én nem. Mondjuk nem tudom hogy vannak vele mások
2019. okt. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen
2019. okt. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
igen..
2019. okt. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
23%
Sokan. A többség egész életében azon kesereg, hogy az élet mindig kicseszik vele, közben pedig soha nem tesz azért, hogy jobb legyen az élete.
2019. okt. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
9: Hagyjuk már ezt a gyökér "jajmertsemmitnemteszérte" szöveget. Ez a legnagyobb marhaság. Rengetegen tesznek azért, hogy előrébb jussanak, tanulnak és dolgoznak mint az állat, de sokra nem mennek vele, hogyha a magasabb pozícióért a seggnyalás hatásosabb módszer mint a teljesítés.
2019. okt. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!