Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Értelmetlen az élet?

Értelmetlen az élet?

Figyelt kérdés
Miért van az hogy nem látom értelmét semminek? De semminek! Például minek számítógépezzek? Csak az időt veszi el. Minek tévézzek? Ugyan az. Akkor csak szimplán a pihenés is elvesztegetett időnek tűnik. Viszont nem tudom hogy mit csináljak mert ha akármit csinálok csak gyorsabban megy az idő vagyis gyorsabbnak érzékelem. Esküszöm annak sem látnám értelmét ha full gazdag lennék. Akkor is ugyan ez lenne minden. Akiket szeretek velük szeretek lenni csak akkor is baromi gyorsnak érzem az időt. Az meg hogy 8 órát dolgozom meg 8 órát pihenek.. és marad 8 a mindenre is. Tekintve hogy milyen gyorsan halad az idő.. szinte semmi mintha át siklanék az életen. Minek születtem meg egyáltalán..

2019. okt. 18. 00:28
 1/6 A kérdező kommentje:
Mi lesz attól jobb, ha akármit csinálok? Egy porszem vagyok a világban, és a végén úgyis meghalok.
2019. okt. 18. 00:35
 2/6 anonim ***** válasza:
Sötéten látod a világot
2019. okt. 18. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%

Tudni kell élvezni az életet,sajnos ezt én is így láttam egy darabig, most viszont rá jöttem hogy ez nem mehet így tovább,számomra annak van értelme aminek én adok, oké nincs értelme a világnak sem de valamilyen értelmet sokkal jobb adni mint csak lenni és várni...

Számomra mi a fontos :1.Egészség,2.Boldogság, 3.Anyagiak.

Meg kell találni azt ami neked értelmet ad.

8 óra munka az még mindig sokkal jobb mint a 12-15 órás.

Ha saját magad ura vagy például egy vállalkozásban és szereted is amit csinálsz akkor az nem fog munkának tűnni.

Családdal a legjobb lenni és légy hálás hogy van akiket tudsz szeretni.

Sok szép helyre érdemes el jutni és megtapasztalni a szépségét, annyi sok szép hely van itthon is csak fel kell fedezni.

Ozd be jól az időt és becsüld meg.

2019. okt. 18. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha úgyse szeretsz élni, akkor nincs értéke számodra az életnek, szóval nem értem, miért aggódsz, hogy gyorsan elmúlik. Hát múljon, úgyse szereted, nem?
2019. okt. 18. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hasonlóképp érzek én is. Egy életmódváltással ez számomra orvosolható lenne.
2019. okt. 18. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem ez az első efféle kérdés az oldalon, kb napi szinten van legalább egy. De 2 lencsén keresztül nézheted a világot: sötétebb vagy világosabb lencsén át. Kérdés ki miért dönt az adott lencse mellett. Viszont én értem hogy felgyorsult, rohanó világban élünk, és hogy ez egyre csak fokozódik.. de ha értékelnénk a jelent, megtanulnánk minden percét kiélvezni az életnek, hálát adni, akkor nem a sötétebb lencsén keresztül néznénk a világot, véleményem szerint.
2019. okt. 18. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!