Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kinek milyen álmai voltak...

Kinek milyen álmai voltak gyerekként, tinikként, és mi lett belőle?

Figyelt kérdés
Mostanában sokat gondolkozzok, hogy milyen hobbi illik hozzám, mi az amit elszeretnék érni? És elgondolkoztam, hogy eddig foglalkoztam ezzel kicsiként, voltak álmaim? Miért nem akartam elmenni egy fociedzésre vagy miért nem akartam más sportokat kipróbálni? Nagy sportolók már 5-6 évesként elkezdték azt a sportot űzni. Én meg most 16 évesen elgondolkoztam milyen jó lehetne focistának lenni vagy UFC fighter lenni vahy egyéb. Itt vagyok nincsenek barátaim, egy kicsit egyedül érzem magam (nem vagyok introvertált, se önnizalomhiányos) és úgy belekezdenék valamibe, amibe minden erőmet beletudnám adni és lenne valami motivációm emellett a szr iskola mellett

2019. okt. 20. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Kicsiként olipiai bajnok akartam lenni, nem jött össze. Tiniként fel akartam épülni, összejött.
2019. okt. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Egy küzdősportot űző nőt szerettem volna magam mellett. Nemrég majdnem összejött, de eddig nem lett belőle semmi sem.
2019. okt. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pici koromban vasutas szerettem volna lenni, most az vagyok. Ez mellett vasútmodellezéssel is foglalkozom, illetve youtubeozok, ezek a hobbijaim
2019. okt. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Gyerekként férjet és gyerekeket szerettem volna, nem dédelgettem nagy álmokat.

Kamaszként operaénekesnő akartam lenni, már majdnem el is végeztem a zeneművészetit, de anyagiak miatt félresiklottak az álmaim.

Aztán ma már férjem van, gyerekem, olyan életem van,amit gyerekként szerettem volna.

2019. okt. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerettem volna egy Ladát, szerettem volna érteni az autókhoz, ez nem jött össze.
2019. nov. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!