Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van más is, akit csúfoltok...

Van más is, akit csúfoltok gyerekként?

Figyelt kérdés

2017. dec. 7. 09:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%
Igen. A kis melleim és az előreálló fogaim miatt. Valahogy sose érdekelt.
2017. dec. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkit csufoltak valamiért valamikor, más kérdés, hogy meddig és mennyire intenzíven.
2017. dec. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Igen. Véznának, deszkának.

Most már nem érdekel, így is sok mindenkinek tetszem :D

2017. dec. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

igen, de szerencsére nem lett semmi utóhatása, akkor nem esett jól

mondjuk annyi, hogy nem szívesen találkoznék velük, pl osztálytalálkozóra nem mennék, nem utálom őket, csak nem érdekelnek :D

2017. dec. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Alapból visszahúzódó/introvertált vagyok, és sosem volt túl sok önbizalmam. És erre jött az ,hogy általánosban, gyakorlatilag elsőtől negyedikig végig terrorizáltak a whitetrash és a többször bukott cigány kölykök. Verbális és fizikai bántalmazás, megfélemlítés elég gyakori volt. Szerintem bele is égett a személyiségembe, de nem gondolom, hogy ez baj lenne.
2017. dec. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Engem egész általánosban, főleg felsőben. Szr cuccaim voltak mert nem volt pénzünk márkásra. Tesin kidobták a cipőmet a kukába, a pulcsimat dobálták, könyveket a földre lökték a padról, ilyesmi. Persze akik ezt csinálták azok c voltak, és már 19 évesen megellettek, apuka nélkül természetesen. Az egyiket láttam nemrég, valami kétes arcú alak mellől szállt ki egy sportverdából, feltöltött száj, fekete haj, feketére szolizott ráncos bőr... így 35 éves korára ennyit sikerült összehozni a gádzsónak.

Nekem saját autóm van, és ezerszer csinosabb nő vagyok nála :)

Sosem mennék osztálytalálkozóra és tanárokat sem vagyok hajlandó megismerni az utcán. Pokol volt az a 8 év és egyikük sem segített megkönnyíteni.

2017. dec. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
82%
Igen, mert sokáig sántítottam az egyik lábamra, mivel el volt törve a combcsontom és nagyon nehezen jött rendbe. Aztán miután úgy bevertem az egyik csúfolódó gyerek orrát, hogy az eltört neki, többet nem csúfolódott senki velem :)
2017. dec. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem a ronda pofám miatt
2017. dec. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer izzadtam mentem be suliba és büdös voltam, onnantól kezdve ha büdös voltam ha nem (általában nem) akkor is elkönyvelték hogy én nonstop büdös vagyok és mindig úgy csináltak mintha büdös lennék gúnyolódtak stb, ja meg a dagadék is egy népszerű szóhasználat volt :D
2017. dec. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

A szeplőim miatt pl...vagy hajszín.


De nem érdekelt annyira,hogy lelkiekben sérüljek.

2017. dec. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!