Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy nőt nem lehet megütni,...

Ha egy nőt nem lehet megütni, akkor egy ferfit miért szabad? Ha a kicsit nem lehet megütni, akkor a nagyot miért szabad?

Figyelt kérdés

Állandóan hangoztatják Magyarországon, hogy aki megüt egy nőt, az nem férfi. De akkor ebben az esetben az a nő se nő, aki megüt egy férfit.


Ugyanez a helyzet a kicsi és a nagy esetében.



2019. okt. 21. 14:14
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
45%

Egyáltalán nem lenne szabad megütni a másikat, visszaélni a fizikális erőnkkel.

Viszont, ha egy pasi megcsalja a párját, és emiatt a nő lekever neki egy pofont, az teljesen jogos.

2019. okt. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
71%
#1, de ha a nő csalja meg a párját és a pasi kever le neki egy pofont, az is jogos?
2019. okt. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
79%

Mert visszaélsz az erőfőlényeddel. Egy ötévest simán elverek, de fair lenne, úgy, hogy nem tud se visszaütni, se megvédeni magát? Nagyon nem.


Boxban is ezért vannak súlycsoportok, pedig a könnyebb boxoló nem olyan védtelen, mint egy nő vagy egy gyerek.

2019. okt. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
50%
Tehát akkor a kisebb/gyengébb férfiak is megverhetik a nagyobbakat/erősebbeket, azok pedig nem üthetnek vissza?
2019. okt. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
55%

#2

Fogjátok már fel, hogy a férfi fizikálisan erősebb, mint egy nő, amivel nem élhet vissza! Pont!

2019. okt. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
58%
Azért mert egy férfi ütése erősebb, mint a nőé. És férfiatlanság ha csak úgy tud egy férfi konfliktust kezelni h megüti a nőt. A gyengébbik nemet sem véletlenül mondják.
2019. okt. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
38%
Engem megütne egy nő, olyat levernék neki, hogy beszarna, behugyozna :D
2019. okt. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
48%
#7-sen felröhögtem. Amúgy szerintem valamikor jogos vissza ütni. Vagy legalább lefogni a nőt. Tehát nem hagyni magunkat. Egy nő is lehet erős.
2019. okt. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
De ha a férfiak nem élhetnek vissza az erőfölényükkel, akkor a nők mégis miért élnek vissza azzal, hogy nem üthetik meg őket? Ők pofozkodhatnak?
2019. okt. 21. 14:31
 10/41 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem senki se bántalmazzon senkit! Beszélgetéssel krzeljük az ilyen dolgokat! Túltárgyaltuk! Mindenki nyugodjon meg!
2019. okt. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!