Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem tudom úgy megütni, hogy...

Nem tudom úgy megütni, hogy meghaljon igaz?

Figyelt kérdés
Aza van,hogy van szívem ütni de attól tartok úgy megütöm az illetőt,hogy valami baja lesz vagy meghal,halántékon ott nem és az orrát se de inkább ha tudom állon ütök, tudom nem megoldás a verekedés de ha a barátnőmnek nem hagynak békit akkor muszáj ezt csináljam, egyszer kétszer ütöttem meg valakit de nem mert már vissza ütni s el ment a hírem de attól úgyis nem hagynak békét a barátnőmnek s muszáj valamit csináljak ígyis sorozatosan rám írtak, nekem is vannak barátaim nem félek s ők se, tudom nem megoldás a verekedés de ez lenne a kérdésem,hogy nem tudom úgy megütni,hogy meghaljon igaz? És ha nem voltam soha küzdősporton vagy ilyesmi attól még tudhatok verekedni csak kell legyen szívem nem? 12-13 évesen voltam 1-2 hónapot k1-en de abba hagytam és mentem focizni,meg most kondizok is 16 éves vagyok ennyit szerettem volna kérdezni

2018. jan. 3. 01:50
 1/7 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
De, meg tudod ütni úgy, hogy meghaljon. Elég hozzá szerencsétlenül esnie.
2018. jan. 3. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy nem hagyják békén? Mit akarnak tőle?
2018. jan. 3. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi van, mi van, mi van? Kocsmastílus...
2018. jan. 3. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Még ütnöd sem kell, elég ha elgáncsolod és esés miatt beveri fejét a járdaszegélybe,
2018. jan. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elvileg meg tudod, bár kicsi az esély, hogy pont úgy találod el. A szerencsétlen esés, amit a többiek mondtak, már inkább benne van a pakliban
2018. jan. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Boxrec válasza:

Nem tudsz verekedni.

Gondolhatod hogy így-meg úgy leütöd, a valóság meg úgyis kapálózás lesz. Nem hogy megölni, de lehet hogy még fájdalmat se tudsz neki okozni.


Egy 5-10 éve küzdősportolótól komolyan venném a kérdést, de nem tőled.


Amúgy pár tanács:


A kezedet stabilan, ökölben tartod. Az első 2 bütyköddel üss legfőképp, bár az neked mindegy.

Nem kell oda előjáték, meg kiabálás. Odamész és már ütöd is.

2018. jan. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elég primitív vagy, ahogy a perditad is.
2021. máj. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!