Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiúk-lányok ti, hogy élnétek...

Fiúk-lányok ti, hogy élnétek meg ezt a jelenetet, ha veletek és a párotokkal történne?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=_6Ek6Ljc_Ok


Fiúk, ti is inkább menekülnétek, ha a lány apja rajtakapna titeket? Megalázónak éreznétek a párotok előtt? Meg tudnátok utána bocsátani az apának, vagy bennetek maradna utána a tüske, hogy ilyen hülye helyzetbe hozott?


Lányok, nyilván féltenétek a párotokat, de valahol nem lenne szexi és imponáló látni, ahogy egy ilyen jelenetet lezavarna miattatok? Vagy inkább csorbulna a tekintélye a szemetekben?



2019. okt. 22. 21:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%

Miért tenném ezt?

Egyébként nem, előfordul az ilyen,normális szülő ezt megérti, lehet hogy ez vele is megtörtént már.

F

2019. okt. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Blade Bone ***** válasza:
83%
Eddig mindig jófejnek tartottak :) de ilyen kivételes esetben szerintem futnék mint a gyalogkakukk :D
2019. dec. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
71%
Elég gyáva dolog... elfutni és hagyni, hogy a lány vállalja a felelősséget és egyedül rázúduljon minden. Ráadásul a csaj szemében is egy gyökér lehetsz. Bár, ha nem komoly a solog és csak egyszer meg akartad dugni, akkor ez a jobb választás. xD
2019. dec. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%
Ha az apa fegyverrel jon nem aza legnagyobb gond hogy leegek e a csaj elott.
2020. jan. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
16%

Az en apàm ismert népszerü nagy fej/üzletember. Kb mindenhol szinte haptàkba àllnak ahol megjelenik.


Szoval nem fegyverrel tàmad ugyan, de intellektualisan "nyikhaj"sràcokat mellettem, simàn kicsinàlna, de alapvetöen intelligens baràtaim vannak.

Kisugàrzo tekintelye van.

Ebböl nekem az tünt fel hogy aki apàt ismeri azok kétszer is atgondoljàk azt hogy velem hogyan mernek beszélni, egyfajta tisztelet övez es nagyobb èrtéknek tartanak miatta, viszont ha nem àllna mögöttem apa(amig nem tudjàk kinek a lanya vagyok), addig a sracoknak van batorsaga engem kis csira csajként is kezelni akivel szorakoznak.


A barataim akik alapvetöen Ferfiak (azaz nem amolyan nem tudja mit kezdjen magaval hatarozatlan tipusok)rajtuk azt làtom hogy kivancsiak apàra mit hogyan csinal hogyan èr el, valahol fel akarnak nöni hozzà, ugyanakkor nem behodolni! nem összetévesztendö a kettö, hanem mint ffi a ffival együtt müködni. Kicsit olyan erzesem is van sokszor mintha a ffiak lennének a vezetö ész es rajtuk mulna a vilag sorsa is es ehhez mi gyenge nök nem làthatunk bele. Csaladi vacsoràkon is ezt a hierarchiat latom valahogy hogy a parjaim (az epp aktualis), rendszeresen apàmmal beszélget es nem velem.


Mindenesetre rengeteget jelent az egy nönek hogy ki az apja abban hogy hogyan àllnak a lanyahoz!!!

2020. jan. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%
Szoval ilyen rajtakapos szitut is siman megoldanànak egymas közt mintba ffi a ffival a baràtom apàval.
2020. jan. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
83%

5


"Az en apàm ismert népszerü nagy fej/üzletember. Kb mindenhol szinte haptàkba àllnak ahol megjelenik."


A népszerűség nem azt jelenti, hogy félnek az illetőtől. Szerintem apád csak egy tipikus felkapaszkodott, újgazdag nyomi, akiről köztudott, hogy visszaél a hatalmával, ezért jobb ha bólogat neki az ember.

2020. márc. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Carragher_x ***** válasza:
85%

"amig nem tudjàk kinek a lanya vagyok), addig a sracoknak van batorsaga engem kis csira csajként is kezelni"

Tehát kis csíra csaj vagy.

2020. aug. 21. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
64%

5-ös.

jaj tipikus nárci-pszichopata szülő. próbálj meg kilépni az árnyékából (ha sikerül)

2020. szept. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
11%
Általában a pasik zöme örülne ha a lányuk az ágyamban kötne ki... bizonyos egzisztencia felett brutálul nyalják az ember seggét.
2021. máj. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!