Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha a világon mindenhez meglenn...

Ha a világon mindenhez meglennének a képességeitek, akkor milyen foglalkozást választanátok magatoknak?

Figyelt kérdés

Opcionálisan leírhatjátok azt is, hogy jelenleg mit csináltok.


Én például nagyon szívesen lennék vegyészmérnök vagy rajzfilm animátor.



2019. okt. 23. 19:57
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Jelenleg szociális területen ténykedek. Ami nagyon szívesen lennék, az vagy coach, vagy talpmasszőr. A sors furcsa fintora, hogy az elsőhöz megvan a papírom, minimális gyakszi, és képesség is megvan, de elindulni nehéz önállóan. A másodikhoz is megvan az alappapír, de a szakvizsgához hosszú út vezetne, amitől félek.
2019. okt. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor talán orvos. Sebész. Persze csak ha tényleg jó lennék benne, és bírnám a körülményeket.

Hogy mivel foglalkoznék szívesen arra még nem nagyon jöttem rá. Amikortól valami már feladat, valahogy elmegy tőle a kedvem. Pedig sokmindent szeretek csinálni. Szoktam is, csak nem pénzért.

2019. okt. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Űrhajókat terveznék, hogy meghódítsuk az univerzumot, foglalkoznék gerontológiával, hogy kutassam a halhatatlanságot és polotizálnék, hogy ne legyen több háború. Ja és trap beateket is csinálnék csak így poénból.
2019. okt. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Kutatóorvos talán.

Vagy szív vagy immunrendszer.

Szigorúan kutatás, se empatikus nem vagyok, se nem szeretem az embereket.

2019. okt. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Színésznő lennék azt hiszem.
2019. okt. 24. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Űrhajós! Számomra semmi se lenne nagyobb dolog, mint részt venni egy igazi űrsétán, barkácsolni az ISS-t, és hasonlók. :)
2019. okt. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
jazz zenész lennék. Most egy újságnak fotózok. Nem rossz, de nagyon keveset fizetnek, és sokkal szívesebben lennék zenész. Csak nem vagyok annyira jó, h kiemelkedjek a sok ember közül.
2019. okt. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Mivel mindenhez megvan a képesség gyökere, csak fejleszteni kell, igy bármibe fogok abban a legjobb vagyok mindig.

Kivéve a szunyogháló felrakás.. na az sosem ment :D

2019. okt. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az az álmom, hogy énekes legyek, de félek ettől az egésztől. Elvileg van valamennyi képességem hozzá, de nem bízom magamban.
2020. febr. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ém versenyfutó lennék szívesen. :D

Imádok futni, de sajnos nem túl jók a képessegeim, ezért maradok hobbiszinten.

2021. máj. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!