Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hajléktalanság vagy öngyilkoss...

Hajléktalanság vagy öngyilkosság, melyiket választanátok 25 évesen?

Figyelt kérdés
Ez a két lehetőség áll már csak előttem, mivel képtelen vagyok munkát találni, amire alkalmas vagyok és fel is vesznek. Fél éve próbálkozok mindenhol, de 80-90%-ban vissza sem jeleznek, ha meg esetleg mégis behívnak, az első kör után kiszórnak, pedig semmi rosszat nem mondok. Másokat felvesznek ugyanezzel a végzettséggel, ugyanúgy nulla tapasztalattal az első helyre, ahova jelentkezik, engem meg sehova sem akarnak. Most már teljesen biztosra mondom, hogy soha nem lesz munkám. Jelentkeztem én már takarítónak, betanított munkásnak, minőségellenőrnek, biztosítóhoz, postára, portásnak, eladónak, ügyfélszolgálatosnak, mindenhova ami csak létezik, de sehol nem hajlandóak még csak esélyt sem adni. Nem tudok már egyszerűen mit tenni. Most már csak tényleg az a két lehetőség áll fenn, hogy az utcára költözök és ott vegetálok hátralévő életemben vagy minél hamarabb megölöm magam.
2019. ápr. 15. 09:59
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/85 anonim ***** válasza:
89%
Menj gyári munkásnak. Vagy tanulj valami mást.
2019. ápr. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/85 A kérdező kommentje:
Ezen a héten el kell döntenem, mert tovább már nem húzom ezt. Ja és már nem maradt megtakarított pénzem sem, szóval lassan az útiköltséget sem tudom fizetni, hogy ha el kell menni másik városba interjúra, nem tudom átképezni sem magamat, mert az is pénzbe kerül. Nem tudok már semmit sem tenni, kifogytam minden lehetőségből.
2019. ápr. 15. 10:01
 3/85 anonim ***** válasza:
91%
Az öngyilkosság nem megoldás.Felénk itt a nyugati országrészben,folyamatosan keresnek munkaerőt gyárakba ,boltokba, szállást is biztosítanak az utazást is biztosítják tehát Munkát találsz.
2019. ápr. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/85 A kérdező kommentje:
Az összes gyárat végigjártam, ahova csak keresnek embert, de be sem hívnak...sima munkásnak túlképzett vagyok, mivel diplomát szereztem és nincs tapasztalatom sem azon a téren, mindkettő kizáró ok. A diplomával nem tudok mit kezdeni, hogy ha letagadom, akkor csak 6 év űr tátong az önéletrajzban.
2019. ápr. 15. 10:03
 5/85 A kérdező kommentje:
Az egyik ismerősömet behívták az egyik állásra, ahova jelentkeztem én is (neki nincs diplomája), aztán rákérdezett az interjú során, hogy engem miért nem hívtak be legalább, aztán ott mondták, hogy diplomásokat nem fognak felvenni betanított munkára...szóval ezzel is meg vagyok lőve.
2019. ápr. 15. 10:05
 6/85 anonim ***** válasza:
76%
Pedig hidd el Itt mindenkit felvesznek én nem tudom te az ország melyik részén élsz de Ide bármikor lehet jönni dolgozni
2019. ápr. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/85 anonim ***** válasza:
90%

Hol laksz és mi a végzettséged?

Nálunk is folyamatosan keresnek embert, szociális szférában.

2019. ápr. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/85 anonim ***** válasza:
90%

Akkor menj ki külföldre dolgozni, ha se gyárba, se a nagy multicégekhez, pl. tesco, lidle, vagy a kisebb penny-be se vesznek fel.

Vannak közfoglalkoztatotti munkák. Menj be a munkaügyi központba és ott kérj felvilágosítást ezzel kapcsolatban.

2019. ápr. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/85 A kérdező kommentje:

Én nem a nyugati részen lakom, hanem keleten.

A közfoglalkoztatást is próbáltam, de a diploma már ott is kizáró ok..

2019. ápr. 15. 10:10
 10/85 anonim ***** válasza:
93%

Mivel én végül nem szereztem diplomát, csak a több éves képzést csináltam meg, be sem írtam az önéletrajzomba, ha alacsony végzettséget követelő helyre jelentkeztem. Ahol utóbb rákérdeztek, vagy kiderült a meló folyamán a dolog, ott sem háborodtak fel, inkább örültek, hogy értelmes emberrel van dolguk.


Bocsánat előre is, de nem létezik, hogy a kinézeted, vagy a beszéded, esetleg a stílusod rettenti el a munkaadókat?

2019. ápr. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!