Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A 20 év körüli férfiak mennyir...

A 20 év körüli férfiak mennyire önnállóak?

Figyelt kérdés

Tudnak e már külön házban élni..

Gondoskodni magukról..

Tervezgetni a jövőt

Tervezgetni a családjukat,gyerekvállalás..

Ilyenekre lennék kíváncsi.☺



2019. okt. 24. 14:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%

"Tudnak e már külön házban élni.."


Felejtsd el. Akinek nem toltak a szülei egy házat a feneke alá, az max egy szobát tud bérelni többedmagával valami nyomorult kis lakásban.

2019. okt. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%
Áh. Szerintem egy 20 éves, hacsak nem támogatják a szülök, nagyon nehezen v nem tisztességes úton jut saját lakáshoz. Albérletben viszont már önellátó tud lenni stb.
2019. okt. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%
Saját ház? Hol élsz?
2019. okt. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%

A kerdezo nem arra gondol h van e sajat ingatlanuk, hanem h a szuloi segitsegtol gondoskodastol tavol, egyedul el tudjak e magukat latni vagy feladja a lecket a vajas kenyer is?

Mindazonaltal kerdezo, te hol elsz? 30as faszik is olyan benak h rendelni sem tudnak kajat, nem h fozni :D

A jovo tervezgetese meg kb abbol all naluk h mikor fejezik be az iskolat, nem arrol, h mikor vallaljanak gyereket.

Ha olyan ffit keresel, akivel tervezni lehet, ne a 20-28 koztibe keresgelj..

2019. okt. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%

>Tudnak e már külön házban élni..

Pénzfüggő. Ha valaki abban a helyzetban van, hogy futja neki önálló ingatlantulajdonra vagy bérleményre, akkor szerintem igen.


>Gondoskodni magukról..

Megintcsak pénz kérdése. De amúgy simán. Én ebben a koromban sokszor voltam huzamosabban tökegyedül és önjáró voltam. Kaja, mosás, takarítás nem művészet, csak sokan túlfontoskodják.


>Tervezgetni a jövőt

Ki nem tervezgeti? :D


>Tervezgetni a családjukat,gyerekvállalás..

Na ez szerintem 20 éves férfiúknál kis kivétellel de nagyon korai lenne. Egy 20 éves fickó még technopartyra jár, autóvásárlásokon és márkás spotruhákon töri a buksit, családn nem. Max azon, hogy hogy csajozzon.


>Ilyenekre lennék kíváncsi.☺

Kb ezek jutottak eszembe

2019. okt. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
56%

férfiak?? hahaha, inkább fiúcskák, maradjunk annyiban.

Sok 30 körüli sem amúgy...

2019. okt. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
75%
Az adott embertől függ. Van olyan 20 éves ismerősöm, aki a munkájában eszméletlen ügyes, de otthon már anyukája szolgálja ki mindennel, egyedül a mosógépet sem tudja bepakolni. Olyan is van, aki “egyetemista”, de be se jár, szülőknél lakik és ők fizetik az összes bulikázását is. Aztán olyat is ismerek, aki tényleg teljesen önálló, lehet, hogy kap anyagi támogatást, de ezzel nem él vissza, okosan költekezik, tanul/dolgozik szorgalmasan.
2019. okt. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Személyiségtől és pénzügyi lehetőségektől függ.
2019. okt. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
47%
Ebbe az országba? Ilyen életképtelen fiatalokkal? Haha. Ne is álmodozz annyit.
2019. okt. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

#6

Elvileg nem gyerekekről van szó.

A mostani 20 évesek 1999-ben születtek és nem látom őket elég talpraesettnek.

Ezért is kérdezem , mert mások véleményére is kíváncsi vagyok. :D

2019. okt. 24. 15:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!