Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ferfiak, akik akarnak gyereket...

Ferfiak, akik akarnak gyereket, miert? Akik nem, miert nem?

Figyelt kérdés
Kisebb velemenykutatas, kerlek titeket, ne essunk egymasnak :)
2019. okt. 15. 13:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%

Én nem akarok. Az oka az, hogy egyrészt rendkívül rossz volt úgy felnőni, hogy elvileg volt (van) apám, gyakorlatilag viszont tökéletesen hiányzott az apai tekintély és a "családfői" szerep édesapámból. Ergo én is kis bátortalan, visszahúzódó férfi lettem, és bár harcolok a saját, öröklött mentalitás ellen, nem akarok senkit kitenni ugyanennek.

Másfelől meg majdnem 4 éve nincs rendes kapcsolatom; a legutóbbi annyira megviselt, hogy azóta képtelen vagyok egy sikeres randit (vagy szinte bármilyen randit) összehozni. Egyre kevésbé hiszem, hogy van olyan nő, aki nekem lett "teremtve", és azt még kevésbé, hogy én bárkinek.

2019. okt. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%

22 éves vagyok. Nem akarok.


(Barnátnőmmel nem rég azt hittük lehetséges hogy terhes így nem rég gondolkoztam ezen)


-Túl fiatal vagyok

-Nincs megfelelő anyagiháttarem még

-Utálom a gyerekeket, főleg az 1től 10 éveseket. Utána is, de őket már csak szimplán nem szeretem.

-Nem akarok egy másik életért felelős lenni.

-Elvenné az időm és energiám nagy részét, amit nem tudnék önmagam fejlesztésére szánni.


Ez biztosan később, mondjuk 30 évesen megváltozik.

2019. okt. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
49%

“Ez biztosan később, mondjuk 30 évesen megváltozik.”

Dehogy változik. Csak addig fog nyaggatni vele a biológia órájának a ketyegésétől félbolond aktuális csajod, amíg be nem adod a derekad, illetve “véletlenül” terhes marad, pedig Isten bizony rendesen szedte ő a gyógyszert, de hát csodák vannak, az a babucika ennyire jönni akart... majd könnyes szemmel felteszi neked a kérdést: Ugye sosem kérnél tőle olyan borzalmas dolgot, hogy ölje meg ezt a gyerMeket? És ekkor te belehajtod a fejedet önként a hurokba. Így születik a gyerekek minimum fele, nem úgy, hogy a férfi önként meggondolja magát a semmitől.

2019. okt. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
32 éves vagyok, nem akarok. Egyrészt az életbe nem volt csajom, mert úgy kerülnek a nők, mint egy leprást, amibe viszont már sikerült beletörődnöm, másrészt tudom, hogy úgysem tudnék felnevelni egy kis embert. Nem lenne hozzá türelmem, meg engem pl. apám szinte egyáltalán nem nevelt.
2019. okt. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
86%
Nem akarok, mert hasznosabban is el tudom tölteni az időmet, mint hogy egy gyerekre pazaroljam azt.
2019. okt. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
53%
Nincs semmim senkim 45 vagyok , fiatalon 24 evesen tanultam akkori kapcsolat erőltette volna de eszemre hallgattam mert az összes pelda amit lattam elrettentő . Óbegatnak egymással rettegnek mi lesz , ki mit tesz nem tesz zsarol stb független képesítéstől anyagi helyzettől . Ha teli leszek stexel elutazok tanulok rhibancozok tėbolyodásig .
2019. okt. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
67%

32 éves férfi vagyok,nem akarok soha gyereket.

Azért nem,mert

1. Önző vagyok nem akarom az időm rááldozni

2. Nem szeretem a gyerekeket,egyszerűen semmi türelmem hozzájuk.

3. Nem tudok velük mit kezdeni,állandóan a sarkában kell lenni,nehogy elessen vagy bármi,egy perc nyugtod nincs tőle

4. Leamortizálná a testem,mert rá kellene figyeljek nem tudnék edzeni 5-ször

5. Nem tudnánk élni,bulizni,wellneszezni párommal,mert vigyàzni logisztikázni kellene a gyereket.

6. Nem tudnánk akármennyit szexelni sem ha úgy tartja kedvünk

7. A párom gyönyörű haját kitépné tönkretenné.

8. Kitágulna a párom alul,tönkretéve a punciját.

9. Gyönyörű fitneszes alakját is hazavágná aztán évek lenne mire helyrehozza miközben ott lenne egy visító üvöltő masina aki leamortizàlná

10. Pénzt inkább magunkra költjük,meg egymásra.

11. Nem lehetne kabriónk mert családi kocsi kellene

12. Nincs türelmem hozzájuk, bántani nem akarnám.


Nekünk ezek,hálistennek párom is így gondolja,remélem így is marad mert lapát amint csak megérzem a gyerek szikráját.

2019. okt. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
2%
Mivel morálisan közelebb vagyok a követendőhöz, mint a megvetendőhöz, én szeretnék gyereket nevelni, hogy jobb legyen a világ.
2019. okt. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én akarok majd. Érzem belül hogy jó lenne, igényem van rá. Jelenleg viszont még nem tartok ott az életben.
2019. okt. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 nemaRendőrség ***** válasza:
8%

Én akarok.

Imádom a gyerekeket, nagybácsiként sokat játszom velük.

Minimum 3at szeretnék minél hamarabb, de még van pár év.

2019. okt. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!