Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nézik le a nem-kondizó...

Miért nézik le a nem-kondizó pasik a kondis pasikat?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, és nem értem miért kell fikázni azért mert tesz azért hogy vonzó legyen. Miért kell lenézni ha valaki eljár edzeni?
2019. okt. 25. 16:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
73%
Mert az agyamra megy, hogy az edzésen kívül semmi másról nem lehet velük beszélni. Én nem szeretek edzeni, a hideg kiráz tőle, de olyan ez, mint egy rossz vallás. Rám próbálják erőltetni, és nem értik meg, hogy a hátam közepére sem kívánom.
2019. okt. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Bár erőemelő, de nagyrészt erről Fekete Laci tehet, ha emlékeztek még a celeb viselkedésére, és hogy hányszor alázta meg a 55-60 kilós müsorvezetőket...persze az erős emberek kihívását meg elutasította pl. Árpa Atilla. Csak annyit ér hogy az erejét fitogtassa ilyen 50-60 kilós emberek előtt. Ha így nézed miért tisztelnéd a kondisokat? Nem a saját súlycsoportjában keménykednek.
2019. okt. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a normálisan kommunikáló, átlagos kondisokat nézik le, hanem azokat, akik ezt túltolják, és totálisan játsszák a "Mister Menő vagyok a csajok előtt, így mind nekem való" stílusúaktól megy ki sokuknál a biztosíték, jogosan.
2019. okt. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!