Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyetemet végzett nők miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemet végzett nők miért nézik le az egyetmei végezttséggel nem rendelkező pasikat?

Figyelt kérdés

Valahogy ezt vettem észre, elvégeznek egy turisztika stb bullshit képzést, és lenéznek mindenkit, aki nem szellemi munkát végez. Férfiak általában nem végzettség alapján választanak párt, de olyan nőről nem hallottam még, aki diplomás és nem diplomás pasival jött össze (ok, ha pénzes, gondolom az kivétel lehet).


Pl volt, hogy beszélgettem egy egyetemet végzettel, és kiderült, hogy nekem nincs diplomám, a hangnem teljesen megváltozott.


De mondom, ez kivétel nélkül csak nőknél van jelen



2019. okt. 19. 16:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Mert buták! Azt hiszik az iskolai végzettségtől függ kinek milyen esze van.
2019. okt. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

#2: Mi az hogy nem járt iskolába? Úgy beszélsz, mintha írástudatlan lenne rajtad kívül midenki.


Nem egy 4 általános cickányról beszélek, hanem pl akinek van érettségije, esetleg egy szakmája...

2019. okt. 19. 16:37
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Felhőcskének egy szavát se higyjétek...
2019. okt. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
45%

Egyetemistaként mondom, aki nem nézi le a nem egyetemistákat/egyetemi végzettségűeket, és ezt a jó szokásom meg is fogom tartani!

2 verzió van, aki büfé szakon van, volt, az fel se fogja azt se, hogy semmit nem ér a szak, amit tanul, és elhiszi az ilyen adagolasokat, hogy Neked egyetemista pár kell, stb, amit nagyon sok egyetemen nyomnak...

2. Aki meg komolyabb szakmát végez, ők sokan úgy érzik, hogy csak velük tud közös nevezőt találni. (Ami nem jelenti azt, hogy le kéne nézni, de sajnos sok embert elragad a dolog...)

2019. okt. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%

Sógornőm gyógyszerész és ők megkapták a doktori címet is, bátyám meg szobafestő. Kb 20 éve együtt vannak, szóval azért vannak kivételek Viszont még egyetem se kell hozzá, hogy lenézzék az embert ha melós. Volt nálunk is olyan gyakornok a cégnél, hogy amíg meg nem lett a fősulis diplomája, addig normális volt velünk , utána meg már nem is köszönt.

Gondolom sok diplomás nő tehetősebb pasira vadászik, és részben a fősulis , vagy egyetemi diploma egyfajta kritérium, meg persze az ezzel járó magasabb fizetés. Mellesleg meg nekem volt olyan barátnőm, aki többek közt csak hazudta, hogy van diplomája, mert az hitte, hogy nem derül ki. Nem mintha számított volna nekem, csak ő ezzel akart többnek látszani másoknál, miközben csak egy bolti eladói sulija volt.

2019. okt. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
35%

Iszonyatosan szexi, ha egy férfi intelligens, nekem ez az első dolog, ami miatt beindulok. Úgy vagyok vele, hogy legyen velem minimum egy szinten.

Ez nyilván nincs egyetemi végzettséghez kötve, de egy jól kinéző/ átlagos orvosra vagy egy mérnökre gondolsz, nálam előnyt élvez egy műveletlen, nem túl intelligens szépfiúval szemben.

2019. okt. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Volt dolgom orvossal. Beképzelt nagyképű majmok...
2019. okt. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%

Tudod kedves 6-os hozzászóló, az, hogy valakinek van diplomája, attól még lehet ugyanolyan sötét ember! Multi cégnél dolgozom, és a gyártómérnökeinknek hiába van diplomája, ha mellette semmi gyakorlati tudásuk nincs. Egész nap csak fent ülnek az irodában, a számítógép előtt, vagy kávézgatnak, bújják az excel táblázatukat, de ha gond van a gyártásban, akkor döntésképtelenek, és legtöbbször a lenézett melós mondja meg, hogy mit kell csinálni.

Érettségi is mire jó? Pár évvel tovább tanulták a matekot magyart, törit? Szakmunkásként én is +3 évig még tanultam, és nem érzem kevesebbnek magam, mert nem vizsgáztam, csak töriből. Meg legalább ismerem a pontos J és az Ly-os közti különbséget, illetve az ige-igekötős igéket.

2019. okt. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A hatos válaszoló nem nő. Csak egy biszex!

Mit számít a véleménye? Semmit!

2019. okt. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szerintem az egyetem lényege részben az is, hogy szemléletmódot adjon. Az, aki lenéz valakit, mert nem járt egyetemre, annak nem jött át az egyetem, és egy sznob, beképzelt "ember"..
2019. okt. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!