Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az "örök lúzerek...

Mit gondoltok az "örök lúzerekről", azokról, akik még egyetem alatt sem buliznak, szórakoznak, a szociális/társasági életük pedig kb nulla, vagy minimális? Mikre tudnak az ilyen emberek később emlékezni, hogyan fogják kiélni a fiatalságukat?

Figyelt kérdés
2019. okt. 26. 21:36
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
17%
Hát figyi, én örök lúzer vagyok, meg kövér. Nekem még annyi elég, hogy ilyeneket olvasok, becsukom a szemem utána és elképzelem milyen is lehet. Most vagyok 21, depresszív vagyok, de amúgy extroveltált, csak a sok trauma (nem, nem szerelmi csalódások, egyéb lelki bajok meg iskola) miatt vagyok ilyen, én tudom nekem nem lesz soha jó, soha nem fog öröm érni már több, nekem ez egy hosszú folyamat volt a teljes elfogadásig, megterlhelő nagyon.
2019. okt. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
95%
Idén kezdtem az egyetemet és sokan mondták hogy itt lesz élet ráadásul olyan kollégiumban is vagyok ahol elég sokat járnak bulizni(szerintem a legbulisabb koli). Plusz ismeretségek által is tudnék menni kb majdnem minden nap. Meg mondják hogy éljem ki az életem. De tudod mit érzek ahányszor elmegyek bulizni? Ürességet, és sokszor unalmat pedig sok őrültségbe is bele megyek néha meg én is csinálok abszurd dolgokat. Ennek ellenére sem érzem hogy élnék. Hiába a sok ember a koliban egyszerűen hiányzik valami ami bevirágozná nekem. Nem tartom magam lúzernak, és szerintem mások se engem. Mégsem érzem hogy adna valamit amire szükségem van a bulizás. Ne érts félre szoktam menni néha csak egyszerűen értelmetlen, ha megyek azért megyek hogy bővítsem az ismeretségi köröm ezzel növelve az esélyeim. Ami azt illeti irigylem kicsit azokat akik alig várják az ilyen bulikat, kíváncsi lennék milyen érzés lehet ennyire felpörögni miatta. Mire fogok emlékezni később? Nem tudom, nem igazán hagynak bennem mély nyomot az ilyesmik. Néhány ember mély nyomot tud hagyni bennem, na én őket keresem és a velük töltött emlékekre akarok emlékezni. Egy illatra amit ha megérzek elönt a sok emlék..stb Nem a bulizás jelenti azt hogy élsz, elmehetsz minden nap bulizni és utána könnyen lehet hogy mégis úgy mész majd aludni hogy azt gondolod tényleg ez az amire szükségem van? vagy csak azért mentem el mert mindenki ezt csinálja, és én is ezt fogom mert azt hiszem ezt jelenti élni. Persze van akiknek ezt jelenti. Szerintem az a fontos hogy olyat csinálj amit megakarsz csinálni, ami ha eszedbe jut érzed hogy izgulsz és ha lehetne abban a pillanatban meg is tennéd. Amit úgy érzel na ez egy olyan dolog amit tényleg akarok, és ha nem teszem meg bánni fogom egész életemben. Még ha ez a dolog rossz is. Nem akarok senkit rosszra buzdítani félre értés ne essék. :D Persze ez csak az én meglátásom.
2019. okt. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
41%

Jó nagyapa lesz belőled, ha te majd az unokáidnak azt akarod mesélni hogy hogyan hánytad össze magad minden hajnali 3-kor, hányszor ébredtél a detoxban meg milyen nemi betegségeket szedtél össze valami olcsó riherongytól akit matt részegen meghágtál a diszkó melletti susnyásban...

Tudod nem csak úgy lehet valakinek tartalmas/jó/érdekes élete hogy állandóan bulizik, iszik, nőzik. Sőt. Az ilyen emberek lesznek leginkább alkoholisták, gyógyszerfüggők, lecsúszottak később.

Mindennek tetejébe engem rohadtul nem izgat a buli, meg a társaság, hovatovább undorodom a bulizástól, egyszer mentem el (akkor sem önszántamból), szerenádkor, mert muszáj volt, minden perce pokol volt, azt lesni hogy ki hova hány meg vizel meg viselkedik egyéb vállalhatatlan módokon...

Hidd el, ettől még nekem is lesz mit mesélnem az unokáimnak (ha lesznek), mert élményekben nekem is volt részem, csak nálam az élmény nem egyenlő a bulizással. Ha minden héten buliba kéne járnom már rég megöltem volna magam.

2019. okt. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
82%
utolso: bulizni sem csak igy lehet...
2019. okt. 27. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
89%

Ez csak azoknak fáj,akik a fiatalságra,mint életforma úgy tekintenek,mint valami múlandó dolog.


Nekem pl sosem lesz gyerekem,így mindig "fiatal" leszek.

Sokan beletörődnek abba,hogy az élet rendje azt,hogy elengedj mindent és valami droidként éld az életedet.


Mikor 20 éves voltam,aztán hittem 30 évesen már olyan "öreg" leszek.

Ez attól függ hogyan élsz.

Van,aki 25 évesen legyerekezik,aztán úgy élnek,mint a nagymamák és a nagypapák.

Mások 40-es éveikben is élvezik a függetlenséget.

És ha adsz magadra,30-as,40-es éveidben is lehetnek sikereid,pláne ha többet is elértél annál az életedben,hogy gyereket vállaltál.


Amíg független vagy,fiatal vagy.


És itt nem a bulizásra gondolok,hanem arra,hogy azt csinálhatod,amit szeretnél.

Nem mindenki közösségkedvelő,vannak olyan hobbik,amiket lehet önállóan is művelni.

Nem tudom hogy lehet úgy élni még 30-40 évig,hogy az ember valaki kényszernek éli meg....


31/f

2019. okt. 27. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
74%

itt miért gondolja mindenki azt, hogy aki szeret bulizni az folyton csak bulizni tud?

egyetemista vagyok szeretek bulizni, jó néha lerészegedni, de nem ebből áll az életem

eljárok futni, barátokkal kávézni, kirándulni, stb...és igen olykor iszunk is

2019. okt. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Sunshinedoll ***** válasza:
53%

Alapvetően nem izgatnak, mert mindenki úgy éli az életét, ahogy akarja.

Ettől függetlenül azt gondolom, hogy a barátok nélküli, unalmas, csak tanulásból álló élet unalmas és elpazarolt, ebből fakadóan az ilyen embereket is unalmasnak tartom, nem hiszem, hogy barátként sokat tudnék vele beszélgetni, vagy sok közös témánk lenne. De nem az én dolgom, ha más ezt választja

2019. okt. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
96%
Akkor szerinted én az ,,örök lúzer" kategóriába tartoznék mert többre tartok egy jó könyvet, mint egy bulit. Bár sajnos egyetem mellett egyeltalán nincs időm könyvekre sem, mert elég nehéz szakon vagyok, minden nap tanulok, beadandót írok stb. De nagyívben elkerülöm a hangos, részeg emberekkel teli helyeket. Ha iszom, akkor kis társasággal egy kocsmában vagy utcán vagy valaki lakásán. Ez nekem épp elég élményt ad, köszönöm szépen, nem kell sajnálni
2019. okt. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó: de, sajnállak, mert lelki szegény vagy. AKi nem tudja élvezni az életet és ezért lenéz másokat, az az
2019. okt. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
100%
Utolsó! Próbáld meg elképzelni, hogy bizony az életet úgy is lehet élvezni, ha valaki, uramisten, nem érez késztetést a bulikba járáshoz. Nem lelki szegény, aki a csendesebb tevékenységekben leli kedvét.
2019. okt. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!