Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha nincs szociális életem,...

Ha nincs szociális életem, akkor mit csináljak, hogy legyen?

Figyelt kérdés
Nincsenek barátaim, csak néhány ismerős de azokkal se lehet mit kezdeni. Az a baj, hogy mindenkinek megvan a saját társasági, baráti köre. Mivel nem voltam nagyon barátkozós mikor iskolába jártam, ezért mára teljesen magam maradtam mióta otthagytam az iskolát. Ilyen helyzetben mit lehet kezdeni? Hogy vagy hol ismerkedjem? Szerintem discoba nem érdemes egyedül beállítani idegenek közé és mivel magányos vagyok, eseménytelen az életem, ez miatt unalmasnak is találnak ami csak még jobban eltaszítja tőlem az embereket. Gondoltam már arra is, hogy Facebook-on ráírok lányokra de igazából felesleges, mivel naponta kap mindegyik vagy 100 üzenetet, ezért szerintem a netes ismerkedésnek sincs semmi értelme. 18/F

2019. júl. 19. 21:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Most barátokat akarsz vagy csajozni?
2019. júl. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
25%

Tudom hogy klisés, de próbálj meg beszélgetni, nyitni az emberek felé. Oda menni csoportokhoz és megpróbálni be kapcsolódni a beszélgetésbe, mondjuk a munkahelyen, ha már dolgozol. Megkérdezni a kollégákat hogy hogy vannak, mi újság.

De az se rossz ötlet, hogy írsz lányokra :) Abból elöbb-utóbb úgyis személyes találkozás lenne, és ne hidd, hogy naponta olyan sok üzenetet kapunk :)

2019. júl. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#1 Mindkettőt. xD
2019. júl. 19. 22:14
 4/11 anonim ***** válasza:
95%

Kettes: Kérlek szépen, tedd fel azt a kérdést itt a gyakorin, hogy "Kedves lányok. Ti szívesen kaptok vadidegen hímektől üzeneteket?"


A fejecskédben bizonyára az él hogy a válasz igen lesz.


Nem is boncolgatom tovább, próbálj feltenni egy ilyen kérdést, és megkapod majd a gyakori női felhasználóinak eléggé markáns véleményét a netes kéretlen ismerkedőkről.

2019. júl. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Volt, hogy ismeretlen srác írt rám, amikor szingli voltam.

Azóta egy éve párkapcsolatban vagyok vele :)

Engem például nem zavart, amikor normális, igényes üzenetet kaptam, értelmes tartalommal.

Persze ez a feladótól függ, az olyan levelek, mint a szia mizu, egy teljesen idegen embertől, az nekem is idegesítő volt.

2019. júl. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
35%

Annyira jó hogy ilyenkor már hirtelen mindenki baromi nyitott, és akármilyen élethejzetben simán ismerkedne.


Itt neten legalábbis ezt hangsúlyozza kényzseresen minden lány/nő.


aztán élőben se neten, se szórakozóhelyen, se parkban, se tömegközlekedésen, se könyvtárban, se sohol nem lehet úgy leszólítani nőt, hogy ne rögtön a potenciális erőszaktevőt lássa bele a másikba.


Amúgy egy deákban fogadnék, hogy az az ismeretlen srác valahonnan ismerősöd volt, csak úgy adod elő hogy jól jöjjél ki a sztoriból.

Full ismeretlen srácnak a kutya nem válaszol vissza.


De bizonyára olyannyira elképesztően karizmatikus, markáns, és pont betaláló üzenettel tudott indítani egy árva messenger üzenetben, hogy az aztán nagyon megkapó volt!

Bizonyára egyidejűleg volt vicces, szofisztikált, egyedi, udvarias, stb (további tetszőleges sablon kritériumokkal bővitehető a lista).


Jóéjt hanta panna

2019. júl. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
j=ly
2019. júl. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem az nagyon fura, ha valaki csak úgy a semmiből megpróbál becsatlakozni egy baráti körbe, vagy csak simán irogat. Nekem legalábbis nem jönne be. Én se vagyok egy nagy barátkozós, jó ha volt 1 barátom úgy akárhol.

Szerintem a legjobb, ha hobbyt választasz. Pl középsulitól nekem ilyen volt az mmorpg, még talikat is szerveztünk. Később lolon ha nem is személyes ismerettség, de mindig volt kivel társalogni és játszani (bár abból is lehetett volna személyes ha úgy állok hozzá persze ehhez idő kell).

Most van egy majdnem 1 éves kutyám. Kutya futtatókban szoktam a többi gazdával beszélgetni, barátkozni, de már csak a társas házban meg a környéken is jobban megismertem az embereket sétáltatás közben (nyilván csak ezért ne vegyél kutyát)

De ilyen lehet ha elkezdesz kondiba járni, expókra, conokra stb. Ahol már van egy közös érdeklődési pont könnyebb emberekhez csatlakozni. Nem a nagy semmire odamenni meg rájuk írni. Én az ilyenekre nem is nagyon szoktam válaszolni, ha egyáltalán észreveszem, hogy nemismerős írt.

2019. júl. 20. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Na mi lett veled kérdező?
2022. febr. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tényleg hobbin keresztül lehet legjobban szocializálódni. Én például Mondoconra meg M.A.G.U.S. szerepjátszani jártam anno. Utána meg párszor voltam a városom szervezte gyalog vagy kerékpáros túrákon.
2022. febr. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!