Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az miért van, hogy csomó nő...

Az miért van, hogy csomó nő furán elhúzza a száját, amikor elmegy mellettem?

Figyelt kérdés

Nem mosolyog vagy ilyesmi, csak furán elhúzza a száját.

Pedig azért annyira ijesztőnek nem tartom magam :/


2019. okt. 27. 13:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
Vagy büdös vagy, vagy paranoiás.
2019. okt. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%
Ha ez igaz akkor lenéznek, megvetnek. Vagy nagyon csúnya vagy. Vagy nyomi.
2019. okt. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy büdös lennék.

Főleg a 16-25-ös korosztály az, akinél ezt észre szoktam venni. Én meg 31 vagyok. Azt sem értem miért reagálnak egyáltalán bárhogyan arra, hogy elmegyek mellettük. Meg semmit nem csinálok, még csak megnézni sem szoktam öket, akkor sem ha jól néznek ki, mert eléggé gyereknek tűnnek.

2019. okt. 27. 13:15
 4/19 A kérdező kommentje:

Nyomkodják a hülye telefont, aztán van hogy felnéznek belőle és engem bámulnak, közben elhúzzák a szájukat.

Ne úgy képzeljétek, hogy mindenki. Nem vagyok paranoiás. De minden nap 2-3 ilyen eset van, amikor forgalmasabb helyen megyek :/

2019. okt. 27. 13:25
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez a mit lesel fej.


Felnez a telobol meglatja hogy ranezel es zavarta hogy talalkozott a tekintetetek.

2019. okt. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Ja értem, de akkor mit csináljak? Én is zombuljak a telefonomba?

Amúgy olyan is volt, hogy oda sem néztem, tök mással voltam elfoglalva, csak perifériábol láttam, hogy néz, akkor néztem rá és ilyen hülye arckifejezés..

Zavar, hogy nem nagyon értem az emberek arckifejezéseit. :(

2019. okt. 27. 13:31
 7/19 anonim ***** válasza:
Nem biztos h ellened szól. Lehet h arra reagálnak így, amit a telójukon olvasnak és Te pont az ilyen emberekre figyelsz fel. Még mindig jobb, mintha kinevetnének!
2019. okt. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Most próbáltam keresni róla képet, de nem nagyon találok, nem ilyen mint ezeken a képeken, hanem valami más, de nem tudom megmagyarázni miben más. Mintha ilyen hülye oldalra csücsörités lenne :/


Jó hát akkor próbálok egyáltalán nem figyelni az ilyesmire, gondolom elvannak a kis világukban :D

Ebben igazad van, lehet attól, hogy közben rám néznek pl a telon is járhat az agyuk :) nekem is volt már ilyen, hogy elbambultam

2019. okt. 27. 13:43
 9/19 anonim ***** válasza:
Szerintem csak beképzeled magadnak.
2019. okt. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Jó mondjuk az esetek 99%-ában ha utazok vagy sétálok, akkor "számolok" valamit, hogy hasznosan töltsem az időt. Ebben eléggé el tudok merülni. Lehet ezért irritáló a tekintetem? :O
2019. okt. 27. 13:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!