Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha én nem tudok boldog lenni,...

Ha én nem tudok boldog lenni, akkor senki se lesz boldog mellettem?

Figyelt kérdés
2019. júl. 7. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem biztos, mert lehet, hogy annak a leendő valakinek lesz elég ereje ahhoz, hogy megmutassa neked az érem másik oldalát is, és így rájöhetsz, hogy nemcsak boldogtalan-, de van boldogabb életszemlélet is.
2019. júl. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez így nem feltétlenül igaz. Ideig-óráig működhet azért. De hosszútávon fenntarthatatlan, valóban. Meg nyilván már maga az ismerkedés is nehezebb. Ki akarja egy olyan társaságát, aki búslakodik, befelé fordul, vagy csak úgy elvan, de sosincsenek jó pillanatai?


Mindenkinek a saját boldogságán kell ügyködnie. Társas lényként gyakran sikerül és szükséges ezt összehangolni más emberek boldogságával. Szóval leginkább rajtad áll, hogy boldog leszel-e vagy sem, ez a te felelősséged.

2019. júl. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet majd lesz olyan aki boldoggá tesz 🙂

És egyébként nem is akarsz boldog lenni?

2019. okt. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!