Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy tudhatnám meg mi lett a...

Hogy tudhatnám meg mi lett a sorsa az ukrán anyja által megvert babának?

Figyelt kérdés
Biztos sokan olvastátok a neten, hogy egy 19éves nő majdnem agyonverte az 1hónapos fiú kisbabáját Ukrajnában. Mióta láttam a videót a kis drágáról egész nap azon jár az agyam, vajon mi lehet vele? Ha meggyógyul szegényke megy az árvaházba. :-( olyan szomorú. A kórháznak nem találom a honlapját és nem is tudok ukránul. Szeretném tudni mi lett a kis angyalkával.

2019. okt. 27. 23:30
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Magyar hirt nem talaltam rola. Mykyta a neve, ezzel ra tudsz keresni kesobb. Googlen az osszes talalat 1 hetes ugyhogy angolul sincs most frissebb info.
2019. okt. 28. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
83%

A híreknek mindig ez a lényegük, hogy valami katasztrófális feelinget keltsen, és aztán ha utána nézel lószart sem találsz róla... ezek nem hírek, hanem generált koholmányok... egy igazi hírnek van végkifejlete..

Ezt nevezik manipulálásnak...

Egészségügyi szempontból halálba taszigálásnak. :D

2019. okt. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Én azóta találtam valakit, aki kaocsolatban van a kórházzal és adományt gyűjt a kisfiúnak, mert egy gépre van szüksége, nemtudom most a pontos nevét. Sokan mondták nekem nem is igaz, de akkor az orvosok akik beszéltek csak színészek, a baba pedig ki lett maszkírozva? Akik azt mondják látták a videót is?
2019. okt. 28. 21:48
 4/31 A kérdező kommentje:
ja én is szerettem volna segíteni megosztással, csak ugye nekem olyan facen a profilom hogy nem valódi névvel vagyok, képnek egy fantáziakép, nem is szoktam használni a facet csak a messengert és mindenki írta hogy kamu az egész, még rontottam is a gyerek segítésén,pedig én csak segíteni akartam :-( Ne gondoltam bele hogy ilyen profillal rontom a hitelességet, én csak megosztottam...:-(
2019. okt. 29. 07:19
 5/31 A kérdező kommentje:
Jól írod kedves utolsó a halálba, a lelkem egy része belehalt ebbe a sztoriba. Láttad a kisfiút? Sosem láttam ennél fájdalmasabb dolgot, pedig én magam is rengeteg fájdalom mentem át. Leírhatatlan a fájdalom amit az ember érez a kisfiúcska arca láttán...miért nem hagyta a kórházba, miért?????
2019. okt. 29. 22:27
 6/31 anonim ***** válasza:
Én nem hallottam erről. Be tudnád linkelni?
2019. okt. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
Miért érdekel téged ennyire ez a sztori?
2019. okt. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Igen, belinkelem. Ha látnád azt a babát, nem kérdeznéd miért érdekel. Sosem láttam hasonlóan szörnyű dolgot.
2019. okt. 29. 22:43
 9/31 A kérdező kommentje:
2019. okt. 29. 22:44
 10/31 A kérdező kommentje:
Ott a videó is, mindenképp nézzétek meg!
2019. okt. 29. 22:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!