Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy 23 éves lány tragikus...

Ha egy 23 éves lány tragikus hirtelenséggel hal meg, az mit jelent?

Figyelt kérdés
Megkérdezni, hogy mibe halt meg tapintatlanság lenne, csak annyit írtak, hogy tragikus hirtelenséggel elhunyt.
2019. okt. 28. 17:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Csak annyit jelent, hogy nem várt halál volt. Tehát pl. nem egy évekig tartó rákos betegség. Hanem a fentebb is írt példák (baleset, öngyilkosság, szívroham, agyvérzés...).
2019. okt. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
37%
öngyilkosság, gyilkosság. Többnyire erőszakos halált jelent. Leginkább öngyilkosság.
2019. okt. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Csatlakozok azokhoz, akik olyanokat írtak, hogy baleset, szívroham, öngyilkosság, agyvérzés, gyilkosság......


Egyébként nekem hunyt el "tragikus hirtelenséggel" fiatal rokonom, én speciel nem éreztem tapintatlannak, hogy sokan érdeklődtek hogy mi történt, nyilván mindenkit meglep a dolog, egy 27 éves ember nem hal meg "csak úgy". Szerintem nem gond, ha megkérdezed.

2019. okt. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Azért lehetőleg ne a nagy- szülőket, testvéreket kérdezd meg.
2019. okt. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!