Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Karácsonykor békés, kellemes...

Karácsonykor békés, kellemes ünnepeket kívánok mindenkinek és változást jó irányba annak, akinek szüksége van rá. Ti mit kívánnátok kicsit bővebben?

Figyelt kérdés
Én például azt, hogy a hús-vér ember ne kösse össze magát minden áron a gazdasági folyamatokkal. Gondolok itt arra, amikor egy nő a kényelmi igényei alapján választ, mert megteheti. Nem is azt mondom, hogy ne válassza azt, ami számára jobb. De van egy határa mindennek. Tudjon önzetlenül is levetkőzni vagy odaadni magát, ha 10 év múlva belenéz a tükörbe, ne az jöjjön le , hogy ezt a teste csak a pénzeseknek adta oda. Önzetlenség és a többi jó tulajdonság, ami megkülönbözteti az embert az állattól. Ez mindenkire vonatkozik. Még a gyönyörű nőkre is, amikor választanak valakit, vagy odaadják magukat valakinek. Szerintem ezzel nem sértettem meg senkit. De az ünnep is nagyon jó arra, hogy az ember átgondoljon dolgokat, ha már máskor eszébe nem jutna.
2018. dec. 24. 12:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
85%

Ha összefoglalom akkor szerintem te azt kívánod, hogy legyen kivel kufircolnod.


Boldog karácsonyt! És a jónők valóban inkább nekem adják oda magukat!!! Ez fontos!

2018. dec. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Hát, ha ez így lenne, még talán őszintén örülhetnél is:)
2018. dec. 24. 12:29
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

"Önzetlenség és a többi jó tulajdonság, ami megkülönbözteti az embert az állattól."


Tehát amelyik nő nem önzetlen mert nem teszi szét neked a lábát csettintésre, az egy állat. "De van egy határa mindennek" - ez pedig egy fenyegetés. Ugye véletlenül sem a "szegénységeddel" takarózól, hogy emiatt nem szeretnek a nők, nem az elviselhetetlen személyiséged miatt?

2018. dec. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező legalább az ünnepekre való tekintettel vedd kicsit takarékra a kényszerképzeteid...
2018. dec. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

4:Parancsolsz?


3: Kilehet forgatni a szavakat.

Megértem, hogy nem mindenkinek áll érdekében, az igazság kinyilvánítása. De attól még az igazság az igazság marad. És nem kell kiforgatni senkinek a szavát. Meg kell tanulni olvasni és értelmezni. És persze nem felvenni magára az embernek. Akkor nem ez lesz a reakció mint a tied. Ha pedig valaki ezt felveszi, az lehet nem véletlen.

2018. dec. 24. 14:02
 6/21 anonim válasza:

Nehéz úgy reagálni bármit is, ha az összes kommentet végigjelented és törölteted, hogy csak neked legyen igazad.

Megcáfolható lehetne minden amit mondasz és alátámasztható a valós motivációd ezzel a kérdéssel. Csak ha le meri írni bárki, akkor eltüntetik. Még a végén egyedül fogsz maradni a cinikus megjegyzéseiddel.

2018. dec. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként rólad eszembe jutott egy régi ismerős emberke sztorija. Egyébként egy kiállhatatlan súlyos személyiségi problémákkal rendelkező figura volt Ez az emberke mindig azt csinálta, hogyha új embereket ismert meg valahol, akkor azoknak elsírta, hogy őt mennyire barátja hagyta már magára, meg cserben. Hogy neki milyen rossz hogy senkire nem számíthat. Neki ez a lemez teljese be is ragadt. Hosszú távon pedig senki nem bírta elviselni ezt a magatartását, és nyilván ráhagyta és nem barátkozott vele tovább. Ezzel pedig újra önmagát tudja igazolni. Egyetlen ember maradt úgy mellette hosszú távon, egy fickó aki foglalkozását tekintve tanár volt, és sérült gyerekeket tanított. Talán ez se véletlen...


Szóval nálad is valami hasonló szindróma lehet, csak párkapcsolat, barátnő vonatkozásában.


Egyébként magamra venni elég nehéz lenne a dolgot, hiszen nem vagyok nő. Az igazság pedig nem a te objektív véleményed, de elég nagy gáz van ha már ezt is magyarázni kell.


Persze léteznek pénzéhes "aranyásó nő" szép számmal, de az hogy te a párkapcsolati csődödet azzal akarod magyarázni hogy minden nő ilyen, az elég beteges...

2018. dec. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Megint töröltetett válaszokat! :D
2018. dec. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Hihetetlen...te sose unod ezt meg?? Meg mennyi ilyen kérdést akarsz kiirni? Mi a joistenhalalfaza akadt be neked h ugyanazt a kerdest teszed fel ujra es ujra es ujra es ujra

Akadj mar a torkodon!!

Kibszott boldog karacsonyt

2018. dec. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Abban mi az intelligens, hogy állatozod a nőket, meg vendettát hirdetsz ellenük mert elutasítanak, lázítod az embereket hogy fel kel ellenük lázadni és megbüntetni őket? Tisztázzuk már, hogy hol húzódik az intelligenciának az a határa, ahol te elfogadhatónak tartod a soviniszta kirohanásokat, de nem mondhatják azt hogy troll vagy 100+ ilyen kérdéssel a hátad mögött, mert mész árulkodni?
2018. dec. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!