Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit kívánnátok, ha lenne 3...

Mit kívánnátok, ha lenne 3 kívánságotok?

Figyelt kérdés

Csak 3.

Kort és nemet írjatok, kérlek!



2019. okt. 30. 15:28
1 2 3
 21/26 anonim válasza:
100%

Sok dolog hiányzik az életemből, de inkább odaadnám mindhárom kívánságot egy nehezebb sorsú embernek, azzal a feltétellel hogy csak jóra használhatja.


32/F

2019. okt. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:

1 egeszseget

2 szerelmet

3 penzt

18L

2019. okt. 31. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Zseni szeretnék lenni és mentálisan egészséges (egyik sem vagyok), kár, hogy a kettő gyakorlatilag kizárja egymást. Plusz jó lenne egy stabil és igazán elmélyült párkapcsolat.

21/L

Vagy ha éppen akkor szállna meg a belém időről időre visszajáró szentlélek, amikor megkapnám ezt az ajánlatot, lehet, hogy én is világbékét kívánnék, az éhínség megszűnését, illetve azt, hogy csak az haljon meg, aki akar (akkor, amikor akar).

2019. okt. 31. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Én csak egy időgépet akarok, amivel visszautaznék a huszadik századba, hogy találkozzak azokkal az emberekkel, akik abban az időben nagyot alkottak, illetve néhány akkor történt esemény részese is szívesen lennék. Más korszakokba is elutaznék vele, de engem talán a huszadik század fogott meg a leginkább. Tudom, hogy ez így leírva nagyon unalmasnak tűnik, de nekem tényleg ez a legnagyobb vágyam. Csak látni szeretném élőben azokat a művészeket, akikre életem végéig fel fogok nézni. Ennyi.
2019. okt. 31. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

1. Sok pénzt. Nem akarok "gazdag" lenni olyan értelemben, ahogy sokan, de vennék 1-1 kicsi, otthonos, eldugott helyen levő házikót a bolygó 2 féltekéjén (hogy legyen választék időjárás terén, tehát pl egy a trópusokon, egy meg mondjuk Norvégiában) és azokban élnék teljesen nyugis, zavartalan, természetközeli életet a párommal, távol a rohanástól, stressztől, a tömegtől, a szeméttől, a zajtól.

2. Egészséget magunknak a párommal / családommal / egész emberiséggel együtt (ez attól függ, mekkora "hatóköre" van a kívánságnak).

3. Eltüntetném a kegyetlenséget és nemtörődömséget az emberi fajból, ha lehetne. (Gondolok itt ezekre: erőszakos bűncselekmények, állatkínzás, bolygó tönkretétele, rosszindulatú zaklatások stb stb stb, sajnos sokáig lehetne sorolni.)

2019. okt. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:

1. hogy a családom újra együtt lehessen és boldogok lehessünk

2. hogy a Szerelmemmel minden rendeződjön Köztünk

3. hogy mindenki egészséges legyen és mindenkinek meglegyen a minimum egy normális élhető élethez (ne éhezzenek az emberek, ne kelljen utcán élniük stb.)

2019. nov. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!