Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért fényképezget ez a srác?...

Miért fényképezget ez a srác? Bejövök neki vagy most mire véljem ezt a viselkedést?

Figyelt kérdés

Ex barátom legjobb haverjával meg neki az akkori barátnőjével múlt nyáron voltunk strandon, és a srácnak a telefonjában voltak aznap készült bikinis képek rólam (barátnője használta a telefonját, észre vette, megmutatta nekem) én tök értetlenül álltam az egész előtt mondtam neki hogy törölje már ki, azt mondta nem mert a barátja mérges lesz.

Majd mi szakítottunk tavaly decemberben barátommal, és egy pár hétre rá a csaj felajánlotta mikor nem volt ott a barátja, hogy beszélgettek ketten és megemlítette neki a srác hogy engem bevehetnének 3as szexbe. Nem mentem bele.

Idő közben ők is szakítottak és a sráccal egy munkahelyre kerültünk. Egymás mellett dolgozunk szinte, és munka közben miközben én csinálom a dolgom észre vettem már többször is hogy lefotózott. Egyszer mikor ebédnél mellettem ült lapozgatta a képeit és meg is láttam egy képet. Nem szóltam neki mert nem tudom ezt az egészet mire vélni. Még én érzem magam kínosan.

Szerintetek miért viselkedik így?

20 és 22 évesek vagyunk...



2019. nov. 1. 01:51
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Ööö, meg akart engem dugni egy srác, aztán lefotózott, akkor most öööö mit akarhat, tetszhetek neki, vagy öööö mit akarhat? Segítsetek, mert nincs jobb dolgom éjjel, mint értelmetlen kérdéseket kiírni, hátha valaki komolyan veszi.
2019. nov. 1. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Blade Bone ***** válasza:
100%
Az elég szomorú, hogy a srác csaja mutogatta neked azt, hogy képek vannak rólad a telójában, bár mondjuk utóbbi hármas felajánlás után már nem is olyan fura... És mivel egy ilyen ajánlat után már mondhatjuk, hogy ott komoly kapcsolat nem volt, így egyértelműen veled sem lett volna. Szóval szerintem le kéne állítanod.
2019. nov. 1. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 hírnök ***** válasza:
70%
Azért fotózott le, hogy eladjanak az albán emberkereskedőknek, és egy csomó pénzt keressenek a májadon, veséden, és tüdődön
2019. nov. 1. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A sracnak tettszel. Bar megmondom oszinten ez a fotozgatos jellemvonasa ahelyett hogy baratno nelkul inkabb elhivna egy kavera... annyira bena.
2019. nov. 1. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
Elég genyóegy srác, nem tudom, ki engedte meg neki, hogy lefotózzon, és a barátnőjétől tudod meg, szép viselkedés a nőkkel.
2019. nov. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
bizony ha nem gyilkos
2021. jún. 11. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!