Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Játszik velem, vagy tagadja...

Játszik velem, vagy tagadja az érzései? Lehet arra esély, hogy megy ilyen srác szeressen?

Figyelt kérdés

Mielött bárki elolvasná a történetet, tisztáznám..ha csak negatív bunkó választ tud adni, az MOST tekerjen tovább.Nagyon nincs hozzá hangulatom.


Van egy srác,aki csak ismerkedik össze vissza ,mert nem akarja lekötni magát. Én sokat beszéltem vele ,és beleszerettem. Egy darabig azt hittem ugyse lesz semmi, de feltűnt ,hogy velem valamiért kivételezik.Pl amint alkalma lett,találkozni hívott. Az egyik találkozón viszont, nagyon elmélyűlt a beszélgetés amiből csók lett,meg stb.Kérdeztem mi a véleménye.. és megmondta,hogy egy nagyszerű,és rendes lánynak tart. Utánna bűntudatom is volt ,mert belegondoltam,hogy nah.. csúcs..most ugyanazt csinálja velem ,mint a többi csajjal. Viszont ami meglepett,hogy amikor kimentünk a lakóból(egy lakokocsiban voltunk)

búcsúzáskor megint csókot adott,majd megölelt,és utánna mosolyogni kezdett,és megkért ,hogy keressem..írjak rá többször nyugodtan.. majd amikor elindúltam még utánnam szólt,hogy na akkor majd írjak.

Még vissza se értem a vonathoz, de már rámírt,hogy legközelebb többet beszélünk❤.


Viszont másnap én írtam neki,hogy mizu? Mert én le akartam tisztázni mi volt ez. Megnézte, de nem írt vissza. Eltelt egy nap, és gondolkoztam újra írni,de az lehet gáz lenne.. nem tudom ,hogy mennyi idő után próbáljam újra.. Egyáltalán szóvá tegyem miért nem írt vissza?.Vagy mit kéne írjak.


Meg lehetséges az,hogy egy olyan srác,aki nem tudta eddig lekötni magát,hirtelen beleszeressen valakibe? Esélyes,hogy talán érez valamit, csak nem akarja beismerni magának és inkább kerűl?(ez a psichológusom véleménye én csak ezen kezdtem agyalni)


2019. okt. 15. 01:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Az emberek ha megszeretik egymást, kölcsönösen szokták egymást keresni, nem az egyik mondja a másiknak, hogy "írj rám nyugodtan" Ő miért nem ír? ...

Csókon kívül más is történt?

2019. okt. 15. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Igen. Más is történt.

Azelött is írt nekem ,dee keveset. Nem gyakran keresett. Ha írt akkor megjegyezte,hogy na de te is írhatsz.

2019. okt. 15. 06:18
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha testi kapcsolat is volt, akkor valószínű, hogy kaland volt számára.
2019. okt. 15. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem fog keresni, akkor legjobban jársz, ha elfelejted, ahelyett, hogy egy MR. Casanova-típusú illető miatt legyél szomorú, aki egyrészt meg sem érdemli másrészt pedig tudod, hogy nem akarja lekötni magát...
2019. okt. 15. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Nem akarsz negativ kommentet, pedig nagyon úgy tunik, hogy eleg volt azokat a szavakat mondania, amiket hallani akartal es meg is kapott utana. Ez bizony csak egy kaland volt. Ez az "irj ha gondolod" eleg egyertelmuen elarulja ezt.
2019. okt. 15. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Én is így gondoltam, csak árnyaltabban akartam fogalmazni, nem akartam Kérdezőt sem megbántani.
2019. okt. 15. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Az igazsag sokszor faj.
2019. okt. 15. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Ez a srác példakép lehetne az önbizalom hiányos srácoknak, azért mert tudja hogyan kell bánni a nőkkel, és igen, sajna a csajoknak ez kell, azt a látszatot kelteni, hpgy egy nehezen kapható srác egy "kalandor" érzelmet táplál, elárulom, mindegyiket így szedi fel. Ez van. Bocs.
2019. okt. 15. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Naív vagy, ha azt hiszed egy ilyen fiú komolyat tervezz bármelyik lánnyal.. És nem bunkóságképp írom. Ne éld bele magad még jobban, mert még rosszabb lesz, és nagyobb mértékű lesz a szenvedés. Ha fontos lennél neki, azt jelezte volna feléd. Nem keres, ez pont az ellenkezőjét jelenti. Találsz mást majd! :)
2019. okt. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Lehet ilyen kell az önbizalomhiányos srácoknak, de én inkább udvarlást, romantikát, virágot adni szeretek, mint azonnal ágybabújni valakivel és ilyenek miatt igyekszem nem feladni. Tudom értékek kiveszőben vannak dehát ez van.
2019. okt. 15. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!