Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az emberek miért ugranak...

Az emberek miért ugranak rögtön a kamu kérdésekre? Miért nem lehet átugrani egy ilyen kérdést?

Figyelt kérdés
Ha ilyen népszerűek ezek a kérdések, akkor persze, hogy naponta írják ki a sok sz@rt. Komolyan, lassan több válasz érkezik egy kamu kérdésre, mint egy normálisra.

2019. nov. 2. 23:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát mert a kamuk a legizgalmasabbak. Nem véletlenül. Én csak olyankor szoktam felsírni, mikor arra hivatkoznak, hogy “itt is mennyi olyat olvasok”. Van valaki, aki konkrétan elkezdett utálkozni, hogy milyen szarok a magyar anyák, mert még új az oldalon, és a napi 3 gyerekkínzós kamukérdést mind elhiszi szegény az utolsó szóig.
2019. nov. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem az a kedvencem amikor kérdezek itt és jön rá, hogy "kamu , csak trollkodok" , de csak az emberek kategóriába, én meg ezt nem értem..
2019. nov. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Pontos okot valószínűleg nem tudunk írni erre. De egy biztos. Az ilyen kérdésekre tudunk választ adni, mert az emberek többségének van róla véleménye. Míg egy normális kérdésre (ami akár hosszú is lehet, vagy legalábbis josszabb) nem biztos, hogy tudunk választ adni.
2019. nov. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az emberek miért vesznek meg minden butaságot?

Miért nem lehet azokat ott hagyni a polcokon?

2019. nov. 3. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 hírnök ***** válasza:
100%
mert unatkoznak
2019. nov. 3. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
45%

Alapvetően sok kamu kérdés izgalmas, érdekes vagy éppan bicska nyitogató. Így "triggereli" az embereket, hogy válaszoljanak rá. Aztán van aki nem veszi észre, hogy csak kamu és képes napokig írogatni.


Meg alapvetően az itt lévő emberek egy része olyan mint a szarral dobálózó majmok. Csak a pillanatra vá, hogy mikor hajíthatja el végre ő is.


Kedvencem, hogy ha megjegyzem, hogy megint XY kamu kérdezővel van dolgunk, akkor engem támadnak meg, hogy mennyire unják, hogy "ide böfögöm" hogy kamu. Engem pontoznak le, az én válaszom töröltetik.


Mondjuk ebben a dologban az oldal moderálása sem kutya, mert simám meghagynak egyértelműen kitalált és provokatív kérdéseket, miközben töröltetnek indokolatlanul válaszokat.

2019. nov. 3. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Amúgy a fórumozás, gyakorizás olyan mint a drog vagy az alkohol, egy függőség, pótcselekvés.
2019. nov. 3. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert a kamu kerdes azert is irodott meg, mert SEJTHETOEN ezek a dolgok foglalkoztatjak az atlag embert vagy minden embert. Ezert.
2019. nov. 3. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amiért az értelmetlen kérdésekre is jön egy csomó válasz, mint erre is.
2019. nov. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!