Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben a topikban, aki feltesz...

Ebben a topikban, aki feltesz egy kérdést, miért kell rögtön rávágni, hogy kamu?

Figyelt kérdés
Tegnap is feltettem egyet, 4 válasz érkezett rá, ebből az első kettő volt értelmes, az utolsó kettőre pedig egy szűk látókörű rávágta, hogy kamu... Ez nem csak az én kérdésemre vonatkozik, már rengeteg más helyen is láttam ilyeneket. Miért jó ezeknek az embereknek mindent lekamuzni?
2013. okt. 8. 23:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kérdezőválaszai direkt rájátszanak a válaszokra akkor az egyértelműen kamu.
2013. okt. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Pont most találtam itt egy kérdést, hogy honnan lehet felismerni a kamu kérdéseket, és valaki pont ezt írta, mint te. :)

Ez még rendben is van, de az, amit feltettem nem volt benne semmi ilyen. Valami este 10-kor vagy fél 11-kor írtam ki, és csak most volt rá időm, hogy reagáljak rá, és ezen kiakadtam. Hihetetlen, mennyi rosszindulatú ember létezik.

2013. okt. 8. 23:06
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Azt már én is észrevettem, hogy nagyon sokan szinte élvezettel rúgnak bele itt a földön fekvőbe. Imádják, ha valakinek baja van, és szándékosan még a földbe döngölik. Persze olykor akadnak olyanok a kérdezők közt, akikről én is azt feltételezem, hogy nincs ki minden kerekük, de arra inkább nem válaszolok, csak legyintek. Ha az ember segíteni nem tud, bántani minek?
2013. okt. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
87%

Nem kötekedni akarok, de ez GYIK kategória.

De válaszolva a kérdésedre, igen, sok hülye van az oldalon, de gondolom nem az ő válaszukra vagy kíváncsi, úgy hogy jobb, ha inkább nem is foglalkozol velük. Egyébként meg ott a piros kéz. Egy kérdést nem megítélni kell, hanem válaszolni rá, erre ők képtelenek, talán még a kérdést se értik meg. Persze én is találkozok néha olyan kérdéssel, ami nem túl hihető, de ilyenkor megkérem a kérdezőt, hogy pontosítson, fogalmazza át, kicsit bővebben, vagy értetőbben. De mivel nem szoktam kérdéssel válaszolni, így ez esetben is igyekszem érdemi választ adni.

2013. okt. 9. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Frigg ***** válasza:
87%

Ezt már én is észrevettem, valóban. Egyszerűbb rávágni, hogy kamu, és kelteni a feszültséget. Ahogy az is jellemző, hogy rögtön nekiesnek az embernek, ha ellenkezik a véleményed. Én tiszteletben tartom, amit más mond. Csak akkor szavazok negatívan, ha valaki direkt rosszindulatú, kötekedő, vagy vitát akar szítani.


23/n

2013. okt. 9. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert itt sajnos tényleg elég sok a kamu kérdés, aminek a kiírói azt élvezik, hogy egymásnak ugrassák az embereket. Van, amin egyből látszik, hogy csak kitaláció, van, amikor a kérdező válaszaiból derül ki (belekeveredik a hazugságokba) van, ahol a kérdező nem rejti el a nevét és egy előző kérdésében még egy teljesen más ember volt. Ezen kívül vannak divatkérdések, amiken egy ideig lovagolnak különféle variációkban. Szóval óvatosnak kell lenni, mielőtt belemerülsz egy témába.
2013. okt. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
47%
A kérdésed kamu! ;D
2013. okt. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
86%

Én sem értem. Normális ember ilyenkor jelenti a kérdést, hogy "Ez a kérdés egyértelműen kitaláció", és a moderátorok a felhasználó más kérdései alapján el tudják dönteni, hogy kamu-e, és kész.


De amit még jobban bírok, hogy valaki ír egy trágár vagy provokatív választ, amit valaki jelent és törölnek a moderátorok. Aztán a válaszadó jön, és beírja, hogy "milyen gyerekes vagy, kérdező, hogy törölteted a neked nem tetsző válaszokat. szánalom." Arra nem gondol, hogy tényleg nem tűri a nyomdafestéket, és hogy egy másik, némi szépérzékkel rendelkező válaszadó jelentette. Meg hogy szerintük milyen gyerekes dolog jelenteni a moderátoroknak, ha valaki megaláz másokat. Mint az oviban.


Ha elmondod, melyik volt a kérdésed, igyekszem adni rá egy értelmes választ.

2013. okt. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :)


kedves utolsó válaszoló: http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__valas__49..

ez az a kérdést, amit feltettem és akadtam ki az utolsó két válaszon :)

2013. okt. 9. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!