Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Otthon végezhető munkák közül...

Otthon végezhető munkák közül hogyan tudom kiszűrni melyek amik nem megbízhatóak? A hírdetések közt melyek a tipikus sablon szövegek amiből rögtön tudom kamu?

Figyelt kérdés
Régen jelentkeztem ilyen hírdetésre és a végén rendőrségre járkáltam mert aki hírdetett sokakat átvert.Most is néznék otthon végezhető internetes stb, munkát de nem merek írni mivel nem szeretnék ismét más hülyesége miatt a rendőrségre járkálni.Érdekelne mások véleménye és tapasztalata e témában.
2012. febr. 17. 12:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha benne van bármilyen módon az, hogy fizess, az átverés.

A "borítékolás" és "másolás" nem munka. A "hirdetések feladása" sem.

A reklámok olvasása és klikkelgetése nem munka.

Ha valakinek van egy jó ötlete, ajánlata, sokaknak jövedelmező üzlete, az meg MLM, ahol te már a 128. szintre fogsz belépni és nettó befizetője leszel a rendszernek.


Ezzel az "otthoni munkák" 99%-át ki is lőttük.

2012. febr. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Otthoni munka max akkor nem becsapás, ha már dolgozol valahol, és megengedik, hogy otthon dolgozz.
2012. febr. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%

"Ha valakinek van egy jó ötlete, ajánlata, sokaknak jövedelmező üzlete, az meg MLM, ahol te már a 128. szintre fogsz belépni és nettó befizetője leszel a rendszernek."


Igen, az otthoni munkák nagy része MLM. Az viszont, hogy hányadik szinten csatlakozol, tökéletesen mindegy, ugyanis egyik szint sem nettó befizetője a rendszernek, valamint az elérhető jövedelem ugyanaz bárkinek, akárhova is csatlakozzon. Amiről te beszélsz, az a pilótajáték. És igen, sok pilótajátékot álcáznak MLM-nek.


Kérdező, így nem lehet munkát keresni. Találd ki, hogy mit akarsz csinálni, ahhoz keress hirdetőt. Otthoni munka csak olyan lesz, ami teljesítményarányosan fizet. Ez sokaknak rossz hír. Neked is az?

2012. febr. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ismérvek:


- Fizess előre

- Nem igényel szakképzettséget

- Nagyon hosszú oldal sok rizsával, és a legalján hitelkártya szimbólumokkal.

- A nyitólapon boldog, mosolygó, ugrándozó emberek, és egy halom készpénz képe

2012. febr. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
:) utolsó, ez nagyon jó volt! :)
2012. febr. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen sajnos igazak amiket írtatok.Azért is kérdeztem mert hátha van normális is nem csak kamu.
2012. febr. 17. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!