Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyi pénz kell ahhoz, hogy...

Mennyi pénz kell ahhoz, hogy elköltözzek otthonról?

Figyelt kérdés

Eddig 200 ezer ft-ot tudtam összegyűjteni. De még szeretnék legalább 300 ezret, hogy biztos elég legyen egy hónapra. Vidéki városról van szó ahova költöznék. Most faluban élek.


28/N


2019. nov. 3. 09:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
17%
Ötszáz a minimum. De ha 30 éves korodra csak ennyit sikerült, az nem sok. Szedj fel valakit, akihez odaköltözhetsz. Mint én is tettem. 22/l
2019. nov. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
98%
Gyűjts még, kaució is szokott kelleni.
2019. nov. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
1%
A fiatalságod már elment. Ha még tíz évig gyűjtögetsz, akkor mehetsz is nyugdíjba.
2019. nov. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
38%

Szóval 28 éves korodra félretettél egy gyengébb egy havi fizetésnyit? wow, alakul.


Hát, fél évi albérlet plusz kaja költség minimum legyen nálad, hacsak nem úgy mész hogy előre lepapírozott munkára, amiből stabil bevételed lesz az első naptól fogva. Ez esetben még a 200 is elég lehet.

2019. nov. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Kedves 4-es válaszoló !


Nem mindenki tud több milliót félretenni huszonéves korára. Főleg úgy, hogy nem a legjobb munkám van és otthon is be kell szállnom a költségekbe.

2019. nov. 3. 09:40
 6/20 anonim ***** válasza:
21%
És ez még csak rosszabb lesz. Mindtam szedj fel egy balekot. De erre nem válaszoltál.
2019. nov. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
38%

Ha otthon be kell szállnod és ennyit tudtál csak megtakarítani, akkor egy pasit keress akihez odaköltözhetsz és eltart.

Nem bántásból, de tényleg.

Nem tudom mennyit adsz otthon a közösbe, de az önálló élet sokkal drágább.

Egyébként te tudod, hogy az adott városban milyen albérletárak vannak. Három havi kauciót szoktak kérni. Mellette még kelleni fog egy csomó minden a lakásba, hiába bútorozottan veszed ki. Szóval szerintem ha van fix munkád akkor is a fentieken kívül még 2-300.000 a minimum ami legyen zsebben.

2019. nov. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
27%
Vidéken is száz plusz rezsi. Három hó kaukció. Nincs más megoldás, csak a férfi. Persze ha nem akarsz hatvan éves korodig várni.
2019. nov. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
20%
Havi albérleti díj (kb 80 ezer) + rezsi (20 ezer), ezen felül két havi kaukció (160 ezer), már 260 ezernél járunk, és ez csak a lakhatás, ha be van rendezve a lakás. Ezen kívül kell még kaja pénz (30-50 ezer), közlekedésre bérlet (8-10 ezer, ha nem diák vagy). Ha megbetegszel, gyógyszerre pénz...
2019. nov. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
83%
Párkapcsolattal könnyebb lenne (nem, nem "balekot kell keresni aki eltart" - mint ahogy rosszindulatúan írták), hanem párt, akivel kölcsönösen szeretitek egymást. Két fizetésből két embernek jobb, könnyebb boldogulnia.
2019. nov. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!