Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elköltözzek otthonról vagy...

Elköltözzek otthonról vagy sem? 24F

Figyelt kérdés
Jelenleg nincs munkám, csak alkalmi munkák... Fater nemdolgozik... vannak testvéreim. Tesóm dolgozik. Fizetés felét lekell adni... HA elköltözésre kerül a szó, ő ellenzi, mert segíteni kell pénzzel... De így sosem lesz önálló életem, senkitsem tudok hazahozni... Szarok a körülmények... Direkt távoli munkahelyet akarok nézni, hogy nekelljen mindennap "hazajönnöm" Mert ha közeli helyre mennék, kényleteln lennék itt maradnom... Vélemények? Mérges lenne ha elköltöznék... nemlenne ki pénzt adjon ugye... max tesóm..

2017. ápr. 27. 20:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha jót akarsz magadnak, es nem akarsz egy putriba sülyedni, akkor nézel magadnak egy fix melót. Ez az első.

Egyelőre otthon maradsz és adsz haza pénzt, mert így olcsóbban kijöhetsz, mintha bérelsz+rezsi+kaja..... kicsi pénzt spórolsz.... es utána költözni....

Ne kezdj azzal, higy távoli munkát nézel, mert nincs hol laknod akkor az nagy kapufa....

2017. ápr. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És mennyi pénzt kéne gyüjtenem?
2017. ápr. 27. 21:03
 3/10 anonim ***** válasza:

Legalább 3 havi kaució árá sporóld össze + 1 havi megélhetést....

Kb 400.000 ft....

2017. ápr. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jobban megérné egy lakás árát összekaparni...
2017. ápr. 27. 21:10
 5/10 A kérdező kommentje:
MI a véleményed arrol hogy 80km-t kell utazni a munkába és 80-at vissza? Ha állná a cég az albérletet vagy jelentősen olcsobb lenne (kecskemét mercigyár) akkor érdemes lenne ottlakni vagy akkor is inkább utazni?
2017. ápr. 27. 21:11
 6/10 anonim ***** válasza:
80 +80 km az tud sok lenni, sok időt elvesz, akkor inkább albérlet....
2017. ápr. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
160 km utazás minden nap az nagyon sok. Én csak 65-öt utaztam 1,5 éven át és nem is fizikai munkát végeztem, de így is fárasztó volt nagyon. Egy lakás ára elég sokára fog összejönni, kecskeméti vagyok, elég magasak az árak itt, albérletet max. tudsz fenntartani, akár úgy, hogy csatlakozok vkihez, egyetem miatt sokan vannak így
2017. ápr. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nézd meg az albérletárakat és a lakásárakat.

Lakásra sok önerő kell, hitel nélkül lehetetlen szerintem egy átlagembernek összeszedni annyit.

2017. ápr. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kecskemét jó, sok munkalehetőség van, viszont nem olyan mocskos drága mint a Nyugat-Dunántúl vagy Pest.
2017. máj. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kezdj el lakáselőtakarékoskodni (pl. funamenta.hu). 30% vissza NEM térítendő állami támogatás jár a félretett pénzre.
2017. jún. 20. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!