Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vajon milyen a halál?

Vajon milyen a halál?

Figyelt kérdés
Én mindig az alváshoz hasonlítom,amikor az ember nem érez semmit és olyan mintha nem létezne.Nem hiszek a lélekben meg a túlvilágban.Képtelen vagyok elképzelni hogy nem létezek.
2019. nov. 3. 14:55
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Ha nem hiszel az ilyen fa$zságokban akkor meg, hogy nem tudod elképzelni? :D Nem olyan nehéz. Semmi. Olyan mintha leütnének, elájulsz csak nem ébredsz fel sose.
2019. nov. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Plusz sztem érezhetsz ilyen ütést vagy idk
2019. nov. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem a halál a probléma, hanem az ahhoz vezető út. :(

És ez minél rövidebb, meg fájdalommentesebb, annál szerencsésebb az illető.

Közlekedési balesetes tűzhalálnál nem hiszem, hogy lehet kegyetlenebb. És elég gyakori.

2019. nov. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tovább élsz.
2019. nov. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sokszor érzem én is ezt a fajta érzést, szorongást. ::((

Néha érzek halál félelmet is, főleg ha egyedül vagyok a szobámban. :((

Leirhatatlanul rossz érzés hogy egyezer csak megszünök létezni és egyszer csak nem leszek, nincs levegő, fajdalom és nem dobog a szív. 😂😭

Remelem hogy egyszer mindenki újra születik egy másik testben új lélekkel, ebben nagyon hiszek.

Néha van olyan érzésem, mintha megtörtént volna, vagy már jártam ott, de biztos vagyok benne hogy nem.

2019. nov. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nekem halálvágyból ered ez a gondolatmenet,hogy milyen lenne miután felkötném magam vagy valami ilyesmi.

Nem lenne jó reinkarnálódni,elég egy életet végig élni.

2019. nov. 4. 05:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!