Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ilyenkor most mit tegyek?

Ilyenkor most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Na szóval az a helyzet hogy az utóbbi időkben vettem észre hogy semmihez sincsen tehetségem, nem érdekel semmi, lusta vagyok és ezen nem vagyok képes változtatni mert egy nagy semmi vagyok. Viszont tudom hogy ez a későbbiekben nagyobb gondokat fog nekem okozni de mondtam már hogy ezen változtatni nem tudok. Alapból van egy fajta életfelfogásom ami annyit takar hogy "minek csináljak bármit ha egyszer úgyis megdöglök". Ezen a pszichológus sem tud változtatni, én tudom. Szóval igazából úgy nincs is kérdésem csak egyszerűen ezt ki kellett magamból adnom amit gondolok a jelenlegi életemről. Valaki majd biztos fogja írni hogy: nem érdekel senkit, meg sajnáltatom magam, másnak sokkal nagyobb problémái vannak stb. Már nagyon sokszor megkaptam ezeket úgyhogy már nem érdekel.

16/F



2019. okt. 22. 18:33
 1/2 anonim ***** válasza:
A lustaság meg az hogy semmi nem érdekel lehet depressziós tünet.
2019. okt. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fordulj szakemberhez.
2019. okt. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!