Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényleg így élnek?

Tényleg így élnek?

Figyelt kérdés

Én nem akarom védeni sem a válaszolókat, sem a kerdezőket (főleg hogy sok mindenben nem értek egyet velük).

DE az létezhet, hogy itt minden válaszoló milliókat keres, a gyerekének spórol, persze ha a gyerek meg méri említeni, hogy a szülei nem dolgoznak, nem főznek, akkor a gyerek menjen el dolgozni, mert 15 évesen már lehet dolgozni.

Mindenkinek minimum 2 gyereke van és mindegyik professzor lett.

Teljesen komolyan érdekelne, ők csak köpködni járnak ide vagy komolyan gondolják?

És még egyszer, nem akarom védeni egyik felet sem, de ez azért túlzás.


2019. nov. 4. 16:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis. Interneten mindenki azt hazudik amit szeretne. Mondjuk egyesek tényleg túlzásba viszik... :)
2019. nov. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

Nem tudom, de a mi családunk így néz ki:


Mindkét szülőm diplomás, nem tudom, mennyi a fizetésük (sose mondták el), de évi két egy hetes külföldi nyaralást mindig is meg tudtunk engedni magunknak.


Két húgom van, mindketten gimnazisták. Én Zadar-ban (Horvátország) vagyok egyetemista, kollégiumban lakom.


A szüleim sose küldtek el diákmunkázni, mert szerintük egy ygerek/kamasz dolga a szórakozás és a tanulás.


Nem tudni, hány kérdés kamu, de a stílusból gyakran érződik, hogy mikor nem érdemes időt szánni egy komoly válaszra.

2019. nov. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%

Apukám meghalt amikor 1,5 éves voltam, anyukám nevelt fel egyedül, de főleg egy babysitter, aki a 2. vagis inkább 3. nagymamámnak mondanék.


Közben anyukám alapított egy Nonprofitot, egy KFT és még apukámmal előttem csináltak egy Alapítványt. Amelyek közül mindegyik működik és megy. Nyílván a nonprofit és alapítványból nincs jövedelmünk, csak adminisztratív jellegű a nonprofit esetében, mert ott anyukám betölt egy állást, de lényegében saját főnöke.


Mindegy így a havi jövedelme kijön 1 millió körül.


Én mérnökinformatikusnak tanulok, de most passzív féléven vagyok és közben a családban dolgozok. Sokat válaszolok a gyakorin, mert ez nekem olyan időt tölt ki amit nem tudok értelmesen eltölteni, mert ahogy belejönnék pl.: a tanulásban már abba kéne hagynom, de ahol túlsok hogy csak üljek és chateljek másokkal. Így kb naponta 2x feljövök 1-1 választ adni.


Amúgy igen, már 16 évesen dolgoztam eladóként és egészen azóta dolgozok is, de 8 évesen adtam el a legelső dolgomat a boltban "fekete munkásként", amíg anyukám elment WCre vagy valami ilyesmi.


-Igen, itt kicsit erősebben fogalmazom a véleményemet, mert anoním az oldal. Szóval kicsit nyersebb a stílusom mint valóéletben.


... de már legalább 10 ember előtt felfedtam a kilétem és van akivel annyira kijöttem, hogy átmentem facebookra vagy instára.

2019. nov. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%

Elég régóta itt vagyok, de messze nem ezeket látom amit te.


Pénz kérdésnél a mai napig lepontozás jár azért, ha valaki nem minimálbért keres és rengeteg "szegény vagyok mint a templom egere" válasz meg 100%-ra van értékelve.


Milliós fizetéseket is ritkán látok leírva, de egy 3-500 ezer közötti tartomány messze nem elérhetetlen diplomásként, mérnökként, infósként, stb. Az itt értelmesen válaszolók nagy részén látszik, hogy tanult, értelmes ember. PErsze van a troll többség.


Abban nem tudom mi meglepő van, hogy átlag ember a gyermekének spórol, szinte mindenki ezt teszi. ÉS az sem igaz, hogy mindenkit dolgozni küldenek. Persze 18+ évesen igazán megteheti bárki, akár egyetem mellett is, hogy ezzel segíti a szüleit és önmagát. Nem azért mert oylan fene jó móka, de sokszor muszáj meglépni. Ahogy sokan meg is lépik a való életben és dolgoznak is a család, tanulás mellett.

2019. nov. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%
Nem keresek milliókat, nincs kölyköm, nem is vagyok professzor.
2019. nov. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%

Ha megfigyeled, akkor zömében ugyanazok az emberek válaszolgatnak minden kérdés alá. Ugyanaz a lekezelő stílus, ugyanaz az íráskép, ugyanaz a szöveg, maximum kicsit átfogalmazva. Ha én azt írom ide, hogy havi 10 milliót keresek, akkor úgysem tudja meg senki, hogy igaz-e vagy sem.


Régebben sokkal jobb volt ez az oldal, akkor valóban segíteni jött ide (meg normálisan kérdezni) az emberek nagy része. Most tele van kamukérdéssel, a párkapcsolatok kategóriában ugyanaz az ember ír ki napi 5 kérdést. Ha normális kérdés van, amiben valaki segítségre szorul, akkor megjelennek a frusztrált s..ggfejek, akik arra élveznek, hogy jól kiosztják a kérdezőt.


Tisztelet a kivételnek persze...

2019. nov. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%
Nálam is volt olyan, hogy elakadtam valamiben és kiírtam egy kérdést, ami VALÓBAN megtörtént. Erre megjelentek a "kamuzók" és kb minden 5. válasz az volt, hogy "kamu". Közben marhára nem az volt, de hülyékkel nem állok le vitatkozni.
2019. nov. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jah, megnézed politikai fórumot mindenki minimálbéres értelmiségi aki külföldön dolgozik. Elég vicces tud lenni néhány válasz de ez az internet, itt mindenki azt mond amit akar le sem tudod ellenőrizni
2019. dec. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!